Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miskolcon mennyiért lehet egy...

Miskolcon mennyiért lehet egy jó albérletet találni?

Figyelt kérdés

5 éves munkaviszonyom van a keresetem 240 ezer. A feleségem állapotos, 8 hetes, de még dogozik, az ő fizetése 320 ezer kb / hó. 4 éves munkaviszonya van.

Sajnos a párom szüleinél lakunk, és a ház kicsi lesz így a babával. Júliusra tervezünk összeházasodni.

Köszönöm mindenkinek aki segít. Nem luxusra vágynánk, csak egy hosszútávú hivatlos bérlésre.

Hitelt nem nagyon szeretnénk igénybe venni inkább félreteszünk amit tudunk, hogy majd egyszer egy saját lakásunk legyen. Melyik városrészt ajánlanátok?



2019. febr. 23. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz szét, 60-80ért szerintem van szép 2+feles. Ami jó szerintem a belváros, bodótető, népkert környéke, city hotel és arborétum közötti terület, hejőcsaba. Ami kerüledő avas, selyemrét, vasgyár, komlóstető, diósgyőr (bár ezen belül a vár környéke szép, vannak bükkre néző környékek, de a stadion környéke, újgyőri nagyon lepra).
2019. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!