Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dumpster diving - szupermarket...

Dumpster diving - szupermarketek által kidobott ételek kikukázása lehetséges Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Amerikában sok helyen az üzlet mögötti konténerbe dobják a sokszor tökéletes állapotú, néhány napon belül lejáratos termékeket, kíváncsi lennék, ilyen létezik Magyarországon? Én még nem találkoztam ilyennel, pedig hasznos lenne, kevesebb élelmiszert dobnának ki az üzletek, és azok is jól járnának, akik esetleg szűkös keretek között élnek.
2019. febr. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, EUban megsemmisítés van meg élelmiszerbankok ill az üzletek leárazzák a közeli lejáratú dolgokat
2019. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ma van-e még rá lehetőség, de pl sok-sok évvel ezelőtt jártam a nagybanira sokat. Ott is konténerbe ment kidobásra a már feleslegessé vált zöldség-gyümölcs. nagyon sok ember járt oda szatyrokkal és válogatott a kidobott árukból.
2019. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat. :)
2019. febr. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!