Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizettem a boltban onkiszolgal...

Fizettem a boltban onkiszolgaloval, bankkartyaval. Kiadta a blokkot, eljottem. Otthon lattamton, hogy el lett utasitva a kartyam (vettem le nagyobb osszeget). Ilyenkor mi a teendo? .

Figyelt kérdés
A kartya alapjan megtalalhatnak? Menti ilyenkor a terminal a kartyam adatait? Ez lopasnak minosul? Nem merek visszamenni.

2019. márc. 5. 20:07
1 2
 1/13 Armstrong01 ***** válasza:
53%
Ha akarsz tenni a dolog miatt bármit, menj vissza írd össze mit vettél és menj oda a vevőszolgálathoz érdeklődni mit tudsz tenni ilyenkor.
2019. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"Kiadta a blokkot,"


Hogy adta ki a blokkot, ha el lett utasítva a kártyád? Akkor nem ad ki blokkot, akkor sikertelen a fizetés.

Nem lehet, hogy valamit elnéztél?


Amúgy igen, az lenne a legideálisabb, ha a blokkal együtt visszamennél - természetes, hogy be tudják azonosítani az adataidat (bank, kártyaszám, stb.)

2019. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad ki blokkot ha nem fizettél.
2019. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A terminal adott ki papirt, amin az all, hogy elutasitva. En leteptem a terminalrol es mentem is. Oda se figyeltem, mivel egy 5honapossal vasaroltam. Csak elhoztam a papirt es kesz
2019. márc. 5. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk, visszamész fizetni

bár nem értem, hogy lehet elnézni, hogy nem fizettél, mikor nyekereg a kassza, ha ilyenkor leveszed az árut

2019. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

így van...eléggé hihetetlen így, hogyha elveszi az ember, egyből jön a riasztás.


ha épp egy segítő nem volt ott éppen, de amint visszaért, és látta, hogy van egy befejezetlen vásárlás, azt köteles jelenteni, onnan meg akár megnézhetik a kamerák képeit, és beazonosítanak...szóval menj vissza és fizesd ki.

2019. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamerakep sem, kartya alapjam is megtalalnak siman (igen, termeszetesen naplozva van minden muvelet). Menj vissza, mond el, aztan fizesd ki, nem lesz ott gond.
2019. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De hogy tudsz eljönni fizetés nélkül? A kassza nem szól ilyenkor? Illetve az ott lévő humán segítő se veszi észre??
2019. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Haverom egyszer szintén önkiszolgálósnál a Tescoba teljesen véletlenül pisztácia helyett szotyit ütött be a gépen. :D Elég nagy volt az árkülönbség, már ott a helyszínen a biztonsági őr megfogta, kihívta a rendőröket akik elvitték és bezárták 3 napra.
2019. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Tenyleg fura h nem vetted eszre, az elitasitva cstli kb 3 cm hosszu a sima blogg meg 8-10 legalabb
2019. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!