Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kuldtek egy csomagot a...

Ha kuldtek egy csomagot a postara nem postan maradokent?

Figyelt kérdés
Kertem hogy postan maradokent kuldje, erre elkuldte siman a posta cimere, de még az iranyitoszam se pontos sajnos. Ilyenkor mivan? Megkapja a posta egyaltalan???
2019. márc. 6. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Az nem lenne baj, hogy nem írta rá, hogy postán maradó, csak a posta címét - attól még a postára menne.

Sokkal nagyobb baj azonban, hogy nem stimmel az irányítószám!

Ha csomag, akkor van nyomkövetési száma- azom folyamatosan figyelemmel tudod kísérni a csomag útját, a posta.hu oldalon.

2019. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Varos ott van vegulis, meg a cim. De zavar h nem postan maradokent kuldte. Azt sem tudom ilyenkor mivan. Orzik e. Mert a postas azt hiszi cimre kell vinni a csomagot.
2019. márc. 6. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez fura igen, mert te ebben sehol nem vagy benne. Hanem kb. mintha a postának küldött volna egy csomagot. Nem neked küldte postán maradóként.

Annyit tudsz tenni, hogy felhívod az adott postát és elmondod, hogy hogyan adta fel a csomagot az illető és segítsenek, hogy ilyenkor mi a helyzet, mit tegyél.

De biztosan így adta fel? Mert aki felvette a csomagot, nyilván rákérdezett.

2019. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igy adta fel. Elkuldte a szelvenyt. Meglrobalom felhivni oket.
2019. márc. 6. 10:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Fel sem veszik a telefont....
2019. márc. 6. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Már leírtam: ha a neved és a posta címe szerepel, akkor nem gond.

Ha csomag, akkor pedig van nyomkövető szám, amit, ha beütsz a posta oldalán, meg tudod nézni, hol a csomag.

Azt gondoltam, nem bonyolult megtalálnod, de akkor tessék, még be is linkelem:

[link]


Ide beírod a számot és látni fogod, hol tart a küldemény.

2019. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Szerintem a kérdező úgy értette, hogy csak a posta címét írta rá a feladó, az ő nevét nem.
2019. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ma reggel megneztem a nyomonkivetesi szammal. Es elvileg mar kezbesitve van: logisztikai uzem. Ez a posta lenne?
2019. márc. 7. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem az adott postahivatal, hanem az "elosztó".
2019. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Na ma reggel megneztem a nyomonkivetesi szammal."


Na végre :D

Igen, a logisztikai üzem az a központi elosztó - várj még egy kicsit, halad-e ma valamerre a csomag, aztán, ha nem, akkor holnap megpróbálhatod felhívni őket (gondolom, Budaőrsön van), hátha tudnak segíteni.

2019. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!