Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlan árak csökkenése?

Ingatlan árak csökkenése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nemlehet előre megmondani merre mennek az ingatlanárak.. de mondjuk most sok lakás épult, és ha nem sikerul értékesíteni mindegyiket, az a kínálatot növeli ami nem tesz rosszat az ingatlanárak csökkenésének, szakértők pedig válságot jósolnak. Tudom naív feltételezés erre várni.. de én mégis várok az árak csökkenésére hátha.. erről vélemény?
2019. márc. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"szakértők pedig válságot jósolnak"


A szakértők mindig válságot jósolnak. Ez olyan, mintha esőt jósolnál. Előbb-utóbb eljön. De hogy ma, holnap, vagy később - ki tudja. Mindenesetre a recesszió fellendüléskor biztos tipp, ahogy a fordítottja is.

2019. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de mondjuk most sok lakás épult"


10 és 15 éve is sok lakás épült.

2019. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Biztos hogy mégjobban nőni fognak a lakásárak, a reálkeresethez képest Magyarországon baromi olcsóak a lakások. Próbálj meg Szlovákiában panelt venni 15 millióból, nem fog menni.
2019. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2019. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Statisztika az elmúlt 100 évben 74%-ban volt pozítiv a gazdasági kilátás. Vagyis 7,4 évre jutott 2,6 rossz. Az elmúlt 10 év felfele menetel volt.

Tavaly rengeteget termeltek raktárra itthon.

Kínában 28 éve először van recesszió az autó és elektronikai cikkekben.

Viszont válság idején nincs lakáshitel se.

2019. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!