Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Viagogós vásárlás esetén...

Viagogós vásárlás esetén bizakodhatok, hogy minden rendben lesz, ha a jegy azonnal megjött, és nem kerül sokkal többe a rendes árnál?

Figyelt kérdés

Egy eredetileg 40 eurós koncertre vettem 90 euróért e-jegyet (lett volna opció majdnem 200-ért is), rögtön meg is küldték. Első vásárlásom az oldalon. Eddig kétszer vettem jegyet más üzérirodáktól, velük rendben volt minden.

A fentiek tényében esélyes, hogy be tudok menni a jeggyel? Vagy esetleg egy többszörözés pakliban van?


2019. márc. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizakodhatsz. De Viagogonal felesleges. Ha a jegy nem is kamu, attól eselyes hogy nem engednek be vele. Ha csak nem vagy eleg gyors
2019. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Tehát esélyes, hogy többszöröznek? Amúgy úgy tervezem, hogy odamegyek legalább egy órával kapunyitás előtt, csak egy bejárat van.
2019. márc. 17. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megbízható helyről venni ilyesmit? Vagy olyan jól megy hogy 90€ neked mindegy ha elbukod? Pláne azok után amik mások tapasztaltak már a Viagogoval. Nem tudom mire jó hogy aztán izgulj hogy bejutsz-e vagy sem
2019. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Mit gondolsz, miért innen vettem? Mert a rendes helyen 10 perc alatt elfogytak.
2019. márc. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!