Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megrendelni...

Szerintetek megéri megrendelni az ELEMZÉSKÖZPONT. HU-ról a 100 RÉSZES 175 ÓRÁS Forex tanfolyam dvd-ét?

Figyelt kérdés
Most ismerkedtem meg nemrèg a forexel és szeretnèk bele kóstolni ennek a világába,mint hogy első ugrásra ki adjak sok pénzt tanfolyamra.Van olyan aki már megvette ? Ès ha igen akkor tudnátok vèlemènyezni hogy ti szerintetek mennyire volt hatèkony.Mármint hasznosabb mint egy igazi tanfolyam,mert ugye olcsóbb is ès olyan tempóban haladhatsz a tanulással ahogy az te akarod.Inkább a fő kèrdèsem az hogy felèr egy helyszinbeli vagy egy webináriumos tanfolyammal ? Vagy esetleg a tematikákkal kapcsolatban mi a véleményetek ?

2019. márc. 23. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Persze, rendeld csak :DDDD
2019. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
ha újraírható és csak 50 ft akkor megéri
2019. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Én ki nem adnék érte 80 ezer forintot.


Ha megveszed és végignézed, persze megatnulod alkalmazni attól még nem leszel tőzsdecápa.

2019. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na de most komolyra fordítva a szót miért nem éri meg ?
2019. márc. 23. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig jobban jársz, mintha valami kóklernek fizetnél ki óránként 15.000-et! Attila és Laci egy jó anyagot állított össze. Viszont az eredményes kereskedéshez még ettől is többre lesz szükséged. Én 10 éve csinálom. Ez a DVD megspórol neked 2-3 évet. Döntsd el, mennyit ér ez meg neked!
2019. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az Elemzésközpontnak mindenképp. :) Ők már rég rájöttek , hogyan lehet profitálni a tözsdézésből.

Hát így, gyárts oktatóvideókat és add el mentől drágábban. Nagyon ügyes. :D :D

2020. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dharma9 válasza:

Szia! Én is kerestem anno demó számlával, utána éles számlával... de sajnos a veszeteséges pozícióim nagyobbak voltak mindig... Azt tudnám mondani hogy először élesben ...majd!...kis összeggel játssz, kis tértekkel, mert ugye van egy olyan aranyszabály hogy "a brókernak tőzsdézés emberkének a kezdő tőkét legalább háromszor kell buknia ahhoz hogy bele tanúljon " ...de mindezek előtt rengeteget demózni...de azt el nem felejteni hogy a pszichológia az nagyúr!!! én inkább azt mondanám hogy a kereskedésben 80% pszichológia 20% tudás. de ne hagyd magad rábeszélni arra hogy két hét, egy hónap után demozás után már te élesben kereskedj. hetekig, egy hónapig csak nézd ha grafikonokat (plb.Dax30) írjál, jegyzetelj, csak figyeld a grafikon természetét, próbálj következtetéseket le vonni. ...majd utána kb. fél év, év után kezdj el az éles számlánn gondolkodni!

Tapasztalat ból tudom,h ezek a képzések,könyvek CSAK az alapot teremtik meg (3 napos portfolios "ki képzésen" voltam anno...)

A cihollógia az Isten itten😉

Sajna ez játszott nálam is...

2020. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Én sok tanfolyamon,voltam és dvd-t is vettem ,de semmit sem ért.Legjobb döntésem akkor volt amikor elmentem 1 profi téderhez,és megkértem, hogy tanitson meg.Természetesen fizettem mint a pinty.DE megérte.
2020. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!