Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi webshopokból lehet...

Külföldi webshopokból lehet postapontra rendelni?

Figyelt kérdés
Ezzel mit csinálnak a postán? Vagy nem fognak nézni, hogy ez mi? És honnan tudom, hogy oda mikor érkezik meg? Nem nyúlják le ott vagy ilyesmi?

2019. ápr. 1. 17:44
 1/3 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Nem, a Postapont és a postán maradó csomag belföldi szolgáltatás, a külföldi küldemények nemzetközi csomagként érkeznek.
2019. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 1. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Mondjuk én nem is értem az első által említett "belföldi szolgáltatás" kifejezést. Postán maradó minden cucc amire te azt ráíratod. Ha csomagod jön az is lehet postán maradó.

A rendelt cucc nem is biztos hogy csomagként fog jönni mert a külföldi cuccok jó része csak sima levélként jön az országba. De ha épp csomag lenne akkor meg tök mindegy hogy azt belföldön vagy külföldön adták fel. Értesítést nem fogsz kapni ha megérkezik, mivel nincs is rajta a címed, csak a neved. Neked kell bemenni hetente érdeklődni.

2019. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!