Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikre erdemes oda figyelni...

Mikre erdemes oda figyelni szamla nyitaskor?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Az ügyintézőre.

Vagy szerinted vannak titkos buktatói egy számlanyitásnak?

2019. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozza nem ertokent vagyok erre kivancsi
2019. ápr. 2. 00:29
 3/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Közönséges lakossági számlánál, de még bankkártya kibocsátáskor sincsenek pénzügyi trükkök. Pár apróbb - de elég egyértelmű - kikötés lehet a szerződés apró betűjében elrejtve, de alapvetően ha olyan számlát választasz, amely megfelel az igényeidnek (pénzfelvételi limit, banki költségek, e-bank, stb.) akkor másra nem nagyon kell figyelni, mint hogy tényleg azt a számlacsomagot nyissák, amit kiválasztottál.
2019. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elmondok neked egy buktatót.

Elmentem a XY Bankba aztán kétszer megkérdeztem az ügyintézőt, hogy bármikor felmondhatom e a bankszámlámat azt mondta igen. Oké mondom. Aztán megyek be lemondani, valamelyik nap elkezdi az ügyintéző persze lemondhatom nem gond de vissza kell jönnöm 1 hónap múlva még egyszer aztán kiadják a lóvét akkor vagy most ha kérem, de akkor mínuszba leszek ha leveszem mindet. Mondom mi van? Ilyet még nem hallottam, elindították a felmondást aminek az ideje 1 hónap. Aztán 1 hónap múlva még egyszer jelenjek meg mert ők nem postáznak ki pénzt. Az agyam eldobom. Használják a lóvém, meg még kiszámláznak még 1 hónapot, meg még menjek mégegyszer meg várjak még egy hónapot a pénzemre. Arról nem is beszélve, hogy egy rakás **** az egész online bankjuk, ekkora *******al még nem találkoztam.

2019. ápr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az internet bankukról is írok pár sort, mert ilyennel még az életemben nem találkoztam.

Úgy kezdődik, hogy kapsz egy felhasználó nevet és sms-ben egy jelszót amit ha beírsz akkor megváltoztathatod amire akarod valami 6 számjegynek kell lennie kis nagybetű számok meg szimbólum. Aztán ha ez meg van jön az EPIN kód ott 6 számjegy de nem lehet a születési éved benne és egymás követő számokat se tartalmazhat. Ha ez meg van akkor ugye próbálsz bejelentkezni ami nem fog egyszerűen menni, mert kapsz sms-ben egy kódot ami kell a bejelentkezéshez. A probléma ott van, hogy ha hivatkozási számot adod meg a jelszó helyett akkor bizony letilt. De észre se veszed, hogy letiltott mert valami piros üzenet felvillan kb 1 tized másodpercig el se tudod olvasni mi az. Aztán mikor már szétbasz az ideg akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, ott szépen végig kattingatod, hogy mit is szeretnél imátkozol, hogy egy élő embert kapcsoljanak, aki közli veled, hogy kéri az EPIN kódodat ami persze egy 6 jegyű szám és nem lehet sem a születési éved benne, sem egymás követő számok. Fogalmad sincs, hogy hova írtad fel. Aztán valahogy elmondod neki, hogy gond van, kaptál egy piros kis üzit amit persze nem tudsz elolvasni, mert kb fénysebességgel eltűnik, de gondolod gáz van, mert nem tudsz belépni, ő feloldja a számládat és közli veled, hogy véletlenül sem a hivatkozási számot üsd be ami érted alá van húzva az sms-ben amit kiküldenek. Hanem van az sms-ben egy jelszó is valahol elrejtve. Aztán örülsz, de még sem, mert amit megadtál jelszót baszik belépni vele. Na itt feladtam, aztán úgy voltam vele, hogy no thx.

2019. ápr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokmindenre. Ha nem figyelsz oda havonta 10 ezer forintokkal karosithat meg a bank.


- Milyen szamlacsomag, van-e havidija, vannak-e feltetelei, ha nem teljesited a felteteleket mennyi a havi koltsege, milyen extra szolgaltatasokat soznak rad.

- Milyen bankkartyat soznak rad.

- Milyen plusz szolgaltatsaokat soznak rad (kulonbozo biztositasok).

2019. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!