Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon kaptam üzenetet. Mi...

Paypalon kaptam üzenetet. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
El akarok egy külföldi személynek adni vmit. Ő Paypalon elutalta az összeget, amit viszont nem kapok meg, mert vár egy tracking number-re. A csomagot még nem adtam fel. Esetleg valaki tudja, mi a teendőm?

#PayPal #trucking number
2019. ápr. 8. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átverés
2019. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hagyod az egészet a francba. Ez egy szakállas átverés amivel rendszeresen próbálkoznak.
2019. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehúzás...


Azért kíváncsi lennék arra hogy ha magadnak feladnád az ajánlottat és azt a "tracking number"-t elküldenéd neki, utalna-e...

2019. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem nigériai a jóember?
2019. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a paypal kuldte a levelet hanem a fazon aki epp atverni keszul teged, arra akar ravenni hogy postazd a csomagot mialott fizetne. Aztan ha postaztad akkor igy jartal, penzt nem fogsz erte kapni. Ehhez egy hamisitott emailt kuldott a paypal neveben hogy ravegyen erre.
2019. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!