Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki ismeri a PontPark.eu...

Van aki ismeri a PontPark.eu oldalt? Ha igen rendeltetek már és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Én a kezdés óta ott vagyok és eddig kétszer tudtam vásárolni. Az első egy epiláló volt, most egy telefon. Az epilálót küldték azonnal, a telefont még most várom, mert szombaton volt a vásár. Szerintem nincs velük baj. Még nem is olvastam rosszat róluk. Persze ha megjön a telefon, bátrabban fogok nyilatkozni.
2010. júl. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendeltem volna, ha be tudtam volna lépni az oldalra a szombati vásárkor. Szerintem kamu, és azok nyernek akik közel vannak a tűzhöz. Rengetegen panaszkodtak, hogy nem tudták megnyitni az oldalt akkor.

Ez csak az üzemeltetőknek jó, olvassák csomóan a reklámokat, ami nekik havi szinten a háromszorosát hozza, mint az összes cucc a vásárban. A másik pedig, hogy még a leggagyibb kulcstartóból meg háttérképből is 1 darabok voltak. Ez így nagyon nem igazságos.

2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem vagyok közel a tűzhöz és mégis vettem két vásárban is terméket.
2010. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!