Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HU1 Affiliates oldalról mik a...

HU1 Affiliates oldalról mik a vélemények, tapasztalatok? Tényleg fizet? Fizetett már valakinek?

Figyelt kérdés
Az oldal állitólag szponzorált tartalmak osztásáért fizet PayPal-on. 2.000 kattintás alatt nincs kifizetés ezért nem akarok belekezdeni addig, amig nem tudom hogy tuti fizet. Valaki aki jobban ért ezekhez lecsekkolhatná nekem őket vagy olyan aki nekik dolgozik irhatna véleményt! Előre is köszönöm!

#hu1 affiliates
2019. ápr. 10. 13:36
 1/7 anonim válasza:
Fizet de sajnos csak PayPalon. Pár napja kaptam meg a második kifizetésem.
2019. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anna365 válasza:
Mennyi idő alatt érted el a 2000Ft-ot?
2019. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem nagyjából 2 hét alatt lett meg a 2000 kattintás ami 30.000 Ft. Napi 1-2 órát foglalkoztam vele. Szóval kicsit túlzásnak tartom azt, hogy keress több ezer Ft-ot napi pár óra munkával szerintem ez is inkább csak fizetés kiegészitésnek jó. Havi 60.000 Ft-nál többet jelenleg nem látok benne. De tény, hogy jobb mint a Marketagent ami évente fizet 300 ft-ot.
2019. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok. Én csak azt szeretném kérdezni hogy a kikéréstől mennyi idő telt el a tényleges fizetési. Mert hogy 24 órát ír, de nekem az már rég eltelt és még semmi.
2019. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es számú kérdésére a válasz: Az elején nekem még 1 napba sem telte azóta van, hogy 1-2 nap gondolom kezd trending lenni a dolog és sokan vagyunk. Egyébként, ha szabályzatot szegsz pl easyhits4u-t használsz vagy valahol máshol kattintásokat vásárolsz vagy csalsz a kattintásokkal akkor újonnan már választ sem adnak mert egyik hirlevelükben kiment hogy többen próbálnak meg náluk csalni mint amennyien dolgozni. Irj nekik levelet arra mindig válaszolnak.
2019. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most adtam be az kifizetési kérelmemet. Köszönöm a válaszokat, jelentkezem ha megkaptam a pénzt és akkor is ha nem.
2019. ápr. 18. 13:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam a pénzem! Igaz több volt mint 24 óra lehet az ünnepek miatt de megkaptam. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nem bántam meg hogy elkezdtem.
2019. ápr. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!