Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxposttal hogyan maradjak...

Foxposttal hogyan maradjak névtelen?

Figyelt kérdés

Látja az átvevő a megadott adataimat? Ha igen,akkor ha hamis adatokat adok meg,akkor lehet ebből bármi gond(nem igazi név,lakcím,telefonszám)Valamint ha utánvéttel küldök csomagot,akkor a vevő látni fogja a bankszámlám számát, vagy mivel nem direkt utalás ezért csak a foypost látja,mint közvetítő?

Amúgy nyugi,nem illegális cuccokkal kereskedek,pusztán csak paranoiás vagyok :D


2019. ápr. 16. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Közel 2 ezer adásvételen vagyok túl: ebből min. 1000 embernek megadtam a nevemet és a számlaszámomat, sőt, a Vatera rendszere még a lakcíet is megadja - mégsem lopta el senki a számlámról a pénzt. Azzal, hogy megadod a számlaszámodat, csak befizetni tudnak, kivenni nem.


Ha hamis adatokat adsz meg, akkor nem fogod megkapni az utánvét összegét.

2019. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, nagy baj nincs belőle, de a pénzt nem fogják neked továbbítani.
2019. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!