Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Hibázhattak a...

Ez lehetséges? Hibázhattak a feladásnál?

Figyelt kérdés
Rendeltem autógumit, 60 ezer forint értékben. Még anno mikor rendeltem utánvétes fizetést adtam meg. Mivel nem volt raktáron ebből a gumiból ezért csak most adták fel. Kaptam az email értesítést a postától hogy csomagom érkezik, de az emailben sincs feltüntetve, illetve a nyomkövetésnél is 0 Forintot ír árufizetési összegnél. Lehetséges hogy hibáztak feladásnál és nem kell fizetnem érte? :\ Eddig ami csomagokat kaptam a postáról, mindig ott volt a fizetendő összeg az emailben és a nyomkövetésnél is.
2019. ápr. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg fogod tudni, ha megkaptad a csomagot. Ha átadják úgy a gumit, hogy nem fizettél, akkor nem úsztad meg a dolgot, ugyanis volt olyan, hogy valaki megrendelte, nem fizetett, felszerelte a gumit és később jelentkezett a cég, hogy követeli a pénzt (követeléskezelővel, fizetési meghagyással fenyegetőztek - megjegyzem, jogosan).

Ha átvételkor nem fizettet veled a posta, akkor mindenképpen keresd meg a céget és jelezd nekik - mert ha nem, később többe kerülhet, ha "lapítasz" (ugyanis ha tényleg átadják követeléskezelőnek, akkor az is ráteszi a maga hasznát.

2019. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, semmiképp sem szeretném ingyen megkapni. Mármint szeretném, csak az más dolog. Egyértelmű hogy fizetnem kell érte, és fogok is. Csak fura volt nekem így ez. De majd kiderül hétfőn.
2019. ápr. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!