Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két éve bűnösnek ítéltek...

Két éve bűnösnek ítéltek (felfüggesztettet kaptam amit elfogadtam), vele együtt bűnügyi költség megtérítésre köteleztek, de azóta sem kaptam róla semmi csekket és semmi felszólítást. Mi, vagy van e teendó ilyen esetben?

Figyelt kérdés

#Bűngyi költség
2019. máj. 9. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ügyfélkapun lekérdezni az adófolyószámlát. Ha köztartozás (parkolás, szemétdíj, cégbíróság kényszertörlésének költsége stb.) nem fizeted akkor előbb utóbb átadják a NAV-nak aki behajtja, ha máshogy nem a bankszámládat inkasszózza. Ha az adófolyószámládat lekérdezed, ott esetleg szerepel, hogy fizetned kellene valami és nem fizetted ki. Ha nullás, akkor nincs tartozásod...
2019. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es, hadd "kössek bele" - ez így nem feltétlenül igaz: 0-ás adófolyószámlám volt, iparűzési adóban TÚLFIZETÉSEM VOLT! mégis leinkasszózták a bankszámlámat - ugyanis vannak más tartozások is, amik nem jelennek meg az adófolyószámlán. Nekem jelen esetben a kamarai regisztrációs díjat szedték le róla, mert kitalálták, hogy adó módjára behajtható - csak épp az adószámlán nem szerepel.
2019. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!