Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Néhány napja olcsóbb lett az...

Néhány napja olcsóbb lett az EU-ba tartozó országok közötti telefonbeszélgetés díja?

Figyelt kérdés

El tudnátok magyarázni, mit jelent ez pl. Franciaországból vagy Angliából Magyarországra való hívás esetén és fordítva?

Mennyibe fog kerülni ezután egy perc?



2019. máj. 22. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
már régóta így van. nincs roaming. ugyanannyi a perc mintha magyar számot hívnál. a percdíj annyi amennyit látsz a díjcsomagodban
2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez azért nem teljesen így van. A roaming az amikor te külföldre utazól és onnan indítasz vagy fogadsz hívàst. Ez az amit eltöröltek pár éve. Szóval ha én Magyarországra utazom angliából angol telefonszámmal és felhívom a barátomat aki Angliában van nem kerűl többe,(vagy semmibe) a hívás. És ő sem fizet semmit.

De ha én innen angliából haza telefonálok az angol számommal azért már fizetek. Na ez ez aminek az árát csökkentették most. Nekem a szolgàltatóm küldött üzenetben információt. Ha nem kaptál, a honlapjukon biztos megtalálod.

2019. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pontosan erről beszélek.

Én külföldön élek, és megörültem, mikor május 19.-én bemondták a hírekben, hogy másnaptól lényegesen olcsóbb lesz a hívás.

2019. máj. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!