Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha belebújnék egy nagy dobozba...

Ha belebújnék egy nagy dobozba jó sok étellel és inni valóval és postán vagy futárszolgálattal feladnák a csomagot külföldre, a címzett megkapná?

Figyelt kérdés

Belföld is érdekelne :D


(Nem tervezem megcsinálni, csak kíváncsi vagyok)



2019. máj. 22. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Egyrészt túlsúlyos lenne a csomag, nem vennék fel.

Ha meg beleférnél a súlyhatárba, akkor a reptéri átvilágításnál lebuknál. Minden csomagot átvilágítanak. Képzeld el a csontvázat a képernyőn...

2019. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ha közúton akarnád megúszni, nem repülőn, akkor sem menne, mert a logisztikai központokban is van csomagszűrés.
2019. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
És hogy kapsz levegőt?
2019. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as Törékenyként lenne feladva és akkor legfelülre lehetne szellőzőt rakni úgy, hogy ne lehessen belátni :D Vagy búvároxigénpalack :D
2019. máj. 23. 09:48
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagy 40 migráncs már megfulladt Ausztriában egy kamionban pár éve, hajrá.
2019. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5: Kamionban nem volt ablak az esetnél.


De oxigénpalackok megoldhatják a levegő problémát, ha van olyan futár, ami 200 kilót is szállít :) Vagy rejtett ajtó a dobozon, amin kimászok, amikor senki se látja és valahol egy szívószálat ki a kamion ajtón, szivattyút is hozok, feltöltöm a rakteret levegővel és visszabújok (vagy csak akkor ha megállni készülünk)


Amúgy, amint írtam nem tervezem magam feladni postán, mást se, csak eszembe jutott a mi lenne ha :D

2019. máj. 23. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Értsd már meg, hogy nem lehet...
2019. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

"egy nagy dobozba jó sok étellel és inni valóval"


És az emésztésedet (hogy finom legyek) milyen módon intéznéd el így napokig?

2019. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8: Erre nem gondoltam, na erre nincs jó módszer az összegyűjtésen kívül, maximum ha találnék olyan rést, amin egy flakon legalább kifér kihajítani :D Esetleg belföldön elsőbbségivel 1 nap alatt megvan az út, akkor még talán erre sincs szükség :D


#7: Megértettem, hogy nem lehet, csak ötleteltem, ha mégis lehetne :)

2019. máj. 24. 10:19
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

És azt hogy oldanád meg okosan, hogy a repülő csomagterében lévő hideget, és levegőritkaságot túléld?


Meg jól elképzeled, hogy rejtett ajtó, de aztán ha a csomagot úgy rakják, hogy ne tudd kinyitni, akkor szarban vagy.

2019. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!