Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem most mindenképpen...

Nekem most mindenképpen fizetnem kellene?

Figyelt kérdés

Nem tudok ezzel kibontakozni, a Photobucket küldte, ahol a régi fotóimat tárolom.

Azt írják, hogy mindenképpen fizetnem kell, ha meg akarom tartani a tárhelyet? Vagy van más megoldás?

[link]


2019. máj. 24. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak akkor nem tudod majd használni az oldalt, mert túl sok helyre osztod meg a fotókat róla.
2019. máj. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent, hogy nem tudom használni? Feltölteni nem tudok, vagy megnézni se, netán ismételten megosztani?
2019. máj. 24. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy mit jelent, az a felhasználási feltételekben kéne,hogy legyen. Ott írnák le, mi történik sávszéllesség túllépésekor, de valószínű, hogy x MB/s-nél nem engednek többet, ami képeided megjelenítő oldalakon lassulásként jelentkezik vagy esetleg abszolút nem töltődnek be a képedi.
2019. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utána néztem és nem igazán szakszerűen van használva a bandwidth szó.

Itt azt jelenti, hogy összesen mekkora adatforgalma lehet az oldalon kívüli képmegosztásaidnak összesen/hó.


[link]


-Lets say you have 100 photos that are 1MB in size each, and you are linking every single one of them out to your blog/website. 100 images at 1MB in size means that you are linking out just under 100MBs in data size for all those images. Those photos would need to be viewed 100 times a piece to reach 10GB bandwidth.


A példa szerint 100 db kép x 1MB = 100MB, azaz 10 GB eléréséhez 100 megtekintést enged.


Tehát bandwith = megtekintett fotóid mérete x megtekintések száma

(csak külső oldalakon megosztásra számolja)


[link]


FREE HOSTING SHALL BE LIMITED TO 25MB

PER ACCOUNT (NOT PER IMAGE) PER MONTH. IN THE EVENT A FREE ACCOUNT

EXCEEDS 25MB IN A GIVEN MONTH, THE IMAGES SHALL ALL BE BLURRED AND

WATERMARKED UNTIL THE EARLIER OF: (A) THE START OF THE NEXT MONTH

WHEN BANDWIDTH USAGE FOR SUCH ACCOUNT SHALL RESET, AND (B) YOU

PURCHASE A DESIGNATED PREMIUM ACCOUNT THAT OFFERS UNLIMITED

HOSTING.


Ingyeneseknek 25MB van, magyarul, összesen 25x láthatnak 1MB -os képet tőled, ami valljuk be elég sovány, max arra jó, hogy ilyen kérdezős oldalakon használd.

Ha elfogy akkor homályos lesz és vízjel jelenik meg egész addig, amíg, vagy eljön a következő hó és akkor újraindul a számláló, vagy pedig elő nem fizetsz valami korlátlan előfizetésre.

2019. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyire utánanéztél, magam sose boldogultam volna ennyivel.


Amúgy nagyon kétlem, hogy havi 25 MB-ot néztek volna innen, mert régen használtam ezt egy olyan fórumhoz, ahová csak 600x800-as képeket lehetett IMG-zni (vagyis, hogy ne link látszódjon, hanem maga a kép). Most kíváncsiságból 3 képet megnéztem, és 130-145 kB között volt a méretük. Már vagy 6-8 éve nem töltöttem fel új képet, a fórum régi oldalait meg nem nézegetik sokan, nyilván.

Gyakorlatilag csak arra van, hogy itt rendszerezve vannak bizonyos fotóim, és könnyen megtalálom őket, ezért sajnálnám, ha elvesznének, de pénzt áldozni azért nem akarok rá.

Köszi még egyszer, és a másik válaszolónak is!

2019. máj. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!