Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az "arany befektetés"-be hogyan kezdjek bele?

Arra gondoltam hogy ha lessz annyim (pl 100000ft-m) akkor veszek tiszta aranyt (ha lement az arany ára) és mikor felmegy akkor eladom és nem tudom hogy ez valóságba hogyan működik. Valaki letudná írni a tapasztalatait, tippjeit, vagy hogy az árfolyamokat hol és hogyan tudom nézni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: befektetés, arany, pénz

jún. 11. 17:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

9-es, amit én belinkeltem grafikont, az átállítható, egészen akár 5 éves távlatba is - azt azért láttad? Annál is nagyobb távra gondoltál?

Amúgy csak azért linkeltem ezt, mert kérte a kérdező, hol tudná nézni az árfolyamokat.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont jún. 12. 12:03 Privát üzenet
2011-ről beszélt a #9-es. Szerintem nem fér bele az 5 évbe :-)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont jún. 13. 10:21 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen tömegű és formájú befektetési aranyat vegyek?
Hol érdemes befektetési aranyat vásárolni, legyen szó akár külföldről. Vajon ha itthon vásárolnám, a világon mindenhol elfogják fogadni ha úgy alakul, hogy megválok tőle?
A befektetési arany ára a készpénz erősségétől függ? Hol találok egy olyan oldalt ahol le van írva az arany aktuális tényleges ára ami nem a készpénztől függ.
Melyek a legmegbízhatóbb befektetési arany kereskedőházak a BÁV-on kívül?
Mit kezdjek a pénzemmel viszonylag rövidtávon?
Aranyat venni jo befektetes? Sokat szokott esni az ara? Kis mennyisegben is jo haszon van rajta, ha veszek es eladom mikor fent van az Ära, vagy csak nagy mennyisegben van ertelme?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!