Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressen ha rendelsz akkor hazhoz hozzak? Es lehet paypal al vasarolni?

jún. 15. 15:01  Privát üzenet  

A válaszok
Ez az eladótól függ. De inkább postás hozza ki és általában a paypal-t is elfogadják

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 15. 15:21 Privát üzenet
Nem lehet Paypal számlával fizetni alin.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 23. 23:44 Privát üzenet
Bizonyos eladóknál lehet fizetni Paypal-al is. Igen, házhoz hozzák.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 24. 11:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
DHgate-en lehet fizetni sima bankkártyával? Próbáltam vásárolni, de Maestro (k&H) -s kártyával nem engedi. Azt írja gépelje be a helyes kártya számot!? Aliexpressen már sokszor...
Aliexpressen muszáj megaddni a bankszámla számot? Vagy lehet a nélkül is vásárolni?
Az Aliexpressen november 11-én tartandó akcióban lehet majd ingyen vásárolni a 2$-os kuponokkal?
Miért írja ki ezt ha aliexpressen vásárolni szeretnék?
Aliexpressen csak vásárolni lehet?
Hogyan tudok Aliexpressen nem eredeti nagy márkanevekre keresni? Szeretnék pár terméket vásárolni így, csak nem tudom hogy a keresőbe mit írjak be, hogy ne az eredetit dobja ki elsőnek.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!