Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozhatok egy hónapban 382...

Dolgozhatok egy hónapban 382 órát, ha az egyik állásom napi bejelentéssel megy?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, szünet van az egyetemen és unatkozom.

Van egy főállásom, amit suli mellett is csinálok. Ebben kb. havi 180 órát dolgozom. (12 óra/nap.)

Holnaptól lesz e mellé még egy teljes munkaidős állásom, amit csak szeptemberig fogok csinálni, amíg nem kezdődik a suli. Itt kb. 13,5 órát kell dolgozni naponta, de ebből 1,5-et túlórának számolnak el. Ez pedig napi bejelentéssel megy.

A kérdésem az lenne, hogy nem fognak-e megcseszn* érte ha havi 380+ órát dolgozom.

Köszi a válaszokat!



2019. jún. 24. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Az megvan, hogy ennyi óra nincs egy napban?
2019. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan dolgozhatsz 25,5 órát egy nap, csak így minden nap másfél órával előbb kell kelned.
2019. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
:D de jó egyetem lehet, ahol napi 12 órát tudsz mellette dolgozni
2019. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jól van, látom az IQ-tok az eget veri. 😂 Aki 12 órázik, nem megy minden nap. Ergo, amikor egyik helyre nem megyek, akkor megyek a masikra. Tehát egyik nap 12 óra, másik nap 13,5. Pl.

De a szövegértés másik része: attól még, hogy máshol is fogok dolgozni, az eslő munkahelyemen akkor sem fogok a leírt 180 óránál többet teljesíteni. 😂

2019. jún. 24. 21:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! A levelező munkarend csodái. :D
2019. jún. 24. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésre válaszolva amúgy nem, nem lehet két főállásod. Főleg nem, ha az egyikben valami olyan csinálsz, ami veszélyeztet másokat (nővér).
2019. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Én is levelezőn jártam az msc-t, de ennyi időm nekem sem volt, egy-egy túlóra belefér audit miatt, de egyébként kivitelezhetetlen lett volna
2019. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6-os, én úgy tudom, hogy az MTK nem korlátozza a létesített munkaviszonyok számát, de eddig csak a 8 órás munkaviszonyokról olvastam ebben a vonatkozásban. Nem tudom, hogy van ez a 12 órással. Illetve, hogy a napi bejelntés számít-e... :(

Miből gondolod, hogy nővér vagyok. 😂

2019. jún. 24. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Úgy látom, nálad vannak gondok a szövegértéssel. Nem mondtam, hogy nővér vagy. Csak azt hoztam példának, ahol emberéletek múlhatnak rajta, hogy elég kipihent vagy-e, és ha elbacol valamit, kiperelnek a gatyádból is.
2019. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7-es, mivel nekem már van egy, az egyetemi képzésemhez kapcsolódó végzettségem, így egy kicsit kevesebbet kell tanulnom.

Plusz mindenki másban jó. Én az időmet tudom remekül beosztani. 🤷‍♂️ :)

2019. jún. 24. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!