Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 4ig-ról, mint...

Mit gondoltok a 4ig-ról, mint tőzsdei befektetés?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy itt kinek mekkora tapasztalata van a tőzsdével, de kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok.


Tudom, hogy kormány közeli így néha nem igazán a piaci szabályok érvényesülnek, de úgy gondolom, hogy a mai hír, miszerint a T-systemet fel fogják vásárolni, ez alapján arra gondolok, hogy komoly értékbeli növekedése lesz, ha bekövetkezik.



2019. jún. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ez alapján arra gondolok, hogy komoly értékbeli növekedése lesz, ha bekövetkezik."


Mar nagyon sokan gondoltak erre, a piac mar bearazta a hirt, ha tenyleg felvasaroljak, nem lesz nagy arfolyamugras.

2019. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta utána olvastam és valóban. Esetleg ezt követő nagyobb megrendelések, gondolom nem csak azért akarnak egy nagyobb céget, hogy legyen.
2019. jún. 27. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg ezt követő nagyobb megrendelések, gondolom nem csak azért akarnak egy nagyobb céget, hogy legyen."


Ismetlem: mar az osszes ilyen okoskodast bearazta a piac. Nem erdemes hirekre reagalva bevasarolni, mert mire hozzad eler a hir, a nagyobb befektetok mar bevasaroltak es felnyomtak az arat amennyire meg realis, utana jonnek az amator befektetok, mint te, es tultoljak az arat, aztan par nap mulva kiszallnak egy csomoan es visszacsokken az ar. :)

2019. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. jún. 30. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!