Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható ez az oldal?

Megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy oldalt, a neve Cseh Fegyverbolt ( [link] )

Nagyon jó oldalnak tűnik, igaz látszik, hogy külföldi, de ez most nem is lényeges. Szeretnék rendelni róla egy gáz-riasztó pisztolyt, viszont szinte minden fegyver rettentően olcsó árral lett feltüntetve.

Nyilván az árban benne van a szállítás is, de gondolom MKH kártyát azt nem kapok hozzá, mivel részben külföldi, részben pedig magyar az oldal. Szerintetek érdemes lenne az oldalról megrendelni egy gáz-riasztó pisztolyt? Szeretnék jó, és megbízható oldalról, és megfontoltan rendelni, az oldal eddig egészen jónak ígérkezik, de nem szeretném elhamarkodni semmiképpen sem. Más oldalakon ezek a fegyverek jóval drágábbak. Köszönök szépen előre is minden segítő választ!



2019. jún. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az oldalt, ezt viszont igen:

[link]


Innen rendeltem már, pár nap múlva hozták a csomagot, sértetlenül, kitűnő minőségben.

2019. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de itt egyrészt nincsenek olyan pisztolyok amik nekem tetszenének, másrészt: "Fegyvert/lőszet ideértve a gázpisztolyt is nem küldünk ki, csak személyesen lehet az üzletben átvenni."
2019. jún. 28. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ezekkel szívhatsz, mivel idehaza TILOS, postai/futár útján fegyvert...még gáz, vagy AS.-t is eladni, boltnak!


És persze az engedélyhez kell MKH, ami itt nincs.

2019. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam már én is. Viszont az oldal külföldi, és egyes oldalak, ha jól tudom airsoftgun.hu is kiküldi a gázpisztolyokat postai úton is. Ha nem jól tudom javítsatok ki. Illetve az oldallal kapcsolatban várom a további véleményeket!
2019. jún. 29. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Afelől érdeklődnék, hogy végül rendeltél-e a csehfegyverbolttól. Ha igen akkor mik a tapasztalatok?
2020. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!