Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldi oldalról rendeltem...

Ha külföldi oldalról rendeltem és ups hozza s csomagot akkor az hogy lesz pontosan?

Figyelt kérdés

Leadják a postán vagy becsöngetnek? Ha futár jön akkor külföldi vagy magyar futár? És borravalót kell e adni ha a csomagot előre kifizettem kártyával?

Bocsánat a sok hülye kérdésért csak nem rendeltem még így és nem tudom..



2019. júl. 2. 20:45
 1/3 belapus ***** válasza:

A UPS-nek vannak magyar telephelyei és futárjai.

Magyar futár viszi ki a csomagot.

Adhatsz borravalót, de nem kötelező.Például telefonál az érkezése előtt, de te éppen leszaladtál a boltba.Ha meg tudtok állapodni, hogy odavigye a csomagot, az - szerintem - már borravalót érhet.Vagy ha fölviszi neked az emeletre.Amikor úgy érzed, többet kaptál egy egyszerű "Neszénél".

2019. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha futárral küldik, akkor futár hozza, nem adják le a postán. Magyar futár, nem jön el valaki a te csomagoddal külföldről. Az összes, onnan jövő csomagot elküldik egyben Magyarországra, és itt szétosztják. Ha Győrből küldesz valamit Szegedre, azt sem a győri postás fogja kivinni.

A futárnak adhatsz borravalót, de ha csak odaad egy kis csomagot az ajtóban, akkor sokan nem szoktak.

2019. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

mennyi borravalót illik adni? Nem kis csomagról lenne szó, mert több dolgot rendeltem.

2019. júl. 3. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!