Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki ellopta...

Létezik, hogy valaki ellopta a csomagom?

Figyelt kérdés
Pàrom anyukája küldött ki nekünk csomagot a magyar posta által. Ez június 20-àn volt. Azóta a nyomkövetö semmit nem mutat. Napi szinten hívjuk a Parcelforcet mivel állítólag itt van a csomag az UKban csak amikor nagy esözèsek voltak megsèrült. Ma beadták otthon a kàrtèrítesi igènyt, elég nagy összeg volt a csomagban. Szóval szerintetek mi törtènhetett a csomagommal illetve mikor kapom meg a kártèrítèst?

2019. júl. 4. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"állítólag itt van a csomag az UKban csak amikor nagy esözèsek voltak megsèrült. Ma beadták otthon a kàrtèrítesi igènyt, elég nagy összeg volt a csomagban. Szóval szerintetek mi törtènhetett a csomagommal illetve mikor kapom meg a kártèrítèst?"


Ha nagy esőzések voltak és megsérült a csomag - gondolom, ripittyomra ázott, akkor miért kell ilyen kérdést feltenni, hogy "ellopták"??

Miért nem lehet elhinni, hogy VALÓBAN megsérült a csomag, kiszakadt a csomagolás a beázás miatt, stb?


Hogy mi történt a csomagoddal, azt mi itt a Gyakorin nyilván nem fogjuk tudni megmondani, azon kívül, hogy valószínűleg elázott.

A kártérítési idő megint nem mondható meg pontosan, mert itt 2 cégnek kell "leboxolnia" egymással a dolgot - mindenesetre belföldön belül 1 hónapon belül jön meg a kártérítés. Nálatok lehet, hogy hoszzabb lesz, mivel 2 cég érintett benne, azaz nem csak a magyar posta.

2019. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzaszolasod, azt elfelejtettem leïrni, hogy a magyar posta szerint lopták el, ök ezt mondták a telefonban. Igazábol mar tultettem magam rajta, engem csak a karterites erdekel. Szoval 1 honap kb..
2019. júl. 4. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Kártérítést csak akkor adnak, ha bizonyíthatóan a posta hibájából keveredett/ tűnt el/ sérült meg a csomag.


Azt írod, feladták Magyarországon és azóta a nyomkövető semmit nem mutat. Utana meg azt: "állítólag itt van a csomag az UKban csak amikor nagy esözèsek voltak megsèrült. "

Akkor ezek szerint azt azért mutatja a nyomkövető, hogy a csomag elhagyta Magyarországot.

És mint írtam, mivel itt nem 1 cégen belül zajlanak a dolgok, hanem 2 cégnek kell egymással "lebokszolni" a történetet, egyáltalán nem biztos, hogy 1 hónapon belül lezajlik.

2019. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!