Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szegeden bármilyen betanított...

Szegeden bármilyen betanított jellegű munkát hol találok?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és még bejelentett munkaviszonyom nincs most már jó lenne valami. Elköltözni nincs lehetőségem egyéb okok miatt. Tesco, Auchan, Lidl, Príma, Sole, üveggyár, gyufagyár ide mind jelentkeztem és semmi, be sem hívnak. középszintű informatikai végzettségem van, sajnos szerencse kell hogy elhelyezkedjek.
2019. júl. 5. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy jelentkeztem ezekre a helyekre, hogy csak az elvárt iskolai végzettséget írtam le csak.
2019. júl. 5. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok egyet
2019. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért durva hogy régen még azokat büntették, akik nem mentek dolgozni, most meg harcolni kell, hogy munkát kapj.
2019. júl. 6. 08:39
 4/7 Waff ***** válasza:
Ha munkát keresel azt ne Szegeden tedd, mert az nincs. Viszon van szép szökőkút, meg színes téglás járda...
2019. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rájöttem sajnos
2019. júl. 11. 14:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem találtam. :D
2020. júl. 6. 21:01
 7/7 Waff ***** válasza:
Szeged munkalehetőség szempontjából katasztrófa. A városnak gyakorlatilag nincs ipara. Call centeres, kasszás, árufeltöltő amiket talán találhatsz, de az is necces...és persze minimálbérért. Szeged gazdaságilag teljes csőd.
2020. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!