Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok bolhapiacon arulni...

Szoktatok bolhapiacon arulni kis bevetel kereseskent?

Figyelt kérdés

Sokszor latok jol szitualt embereket akik arulnak megunt gyerekruhakat es hasonlokat es van hogynjonkis summa bejon nekik persze aztan mindig koderul hogy balasban veszik a ruhat de sokan azt mondjak masodallasnak full megeri.

En regisegeket arulok kint meg konyveket amiket meg 2004 korul szedtem osze lomikban eleg sok cuccom van de ezekkel azert nekehezebb nekem atlag 5p-70 jon ossze per ho. Mellekesnek jonde megelni belolle mar nem.lehetne



2019. júl. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ismerek olyanokat akik egyetem mellett ezzel kerestek pénzt. Megélni tényleg nehéz lenne ebből, de összeszedtek annyit hogy jobban megérte nekik mint diákmelózni, még ha ez nem is annyira fix fizu, változó mikor mennyit kerestek.
2019. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem fűlik hozzá a fogam, hogy mások szemetét túrja, és azt áruljam...

Ha valami feleslegessé válik és pár ezret ér, akkor azt felrakom jófogásra, aztán kb ennyi.

2019. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, de nagyon örülnék neki, ha mondanál - Bpesten - olyan bolhapiacot, az Ecserin kívül, ahol tényleg jól lehet árulni?

Láttam ugyan 1-2-t, de hogy hol lehet eladni igazán, azt nem tudom. Nem szeretnék úgy járni, mint anno a Pecsában járt egy-két eladó, hogy a helypénzt kifizette, vevő meg nem nagyon volt...

2019. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 ***** válasza:
Jártam úgy az elején, hogy megérte utaznom, hogy áruljak. Manapság már jó ha a helypénznek az árát összeszedem, és még a kétezres tankolásról nem beszéltem... Vannak hullámvásárlók, befőttes üvegeket idén úgy kiárultam, hogy már kezdtem aggódni, mibe tegyem a paradicsomlét, ha terem még a paradicsom (két hete megfogta a köd, így megoldódott a gond).
2022. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!