Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert nem félnek az üzletek...

Miert nem félnek az üzletek fogyasztókárosító magatartást tanúsítani?

Figyelt kérdés

Nem rónak ki rájuk szabálysértési bírságot?

Semmi nem lesz az ügyből,ha jelentik az emberek a jogserteseket a hatosagok fele?

A legtobb ember ugyse jelenti a jogsertest a hatosagnak?


Ma visszavittem egy ruhat minosegi kifogassal es elhajtottak,hogy csak 6 honapig reklamalhatok. Mikozben en tudom,hogy 2 evig.



2019. júl. 7. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Miert hal meg minden jo fogyasztovedelmi forum?

Legutobb ott volt a Panaszfal Hellboy-jal es a tobbiekkel.

Azelott evekig megint volt egy jo forum, azt hiszem fogyasztovedelem.com vagy hasonlo neve volt. Evekig nagyon jol porgott az is.

Most nem talalok egyet se regota.

2019. júl. 7. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez a hobbid, hogy ennyire képben vagy?
2019. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tékozló homár él és virul. Csak ott nem a szarrágás megy, nem egyéves ruhákat visznek vissza "minőségi kifogással".
2019. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi kifogással 6 hónap után?

Mi volt a probléma és hol vetted?

2019. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

"Miert nem félnek az üzletek fogyasztókárosító magatartást tanúsítani?"


Én meg megkérdezem:

Miért élnek vissza a vevők a nagy nemzetközi üzletláncok fogyasztóvédelmi szabályaival?


Hogy megveszi, felhúzza, 2 nap múlva visszaviszi és visszaveteti?

Konkrétan tudom, nem egy ilyen ember van és bizony, az egyik üzletlánc többek között ilyen miatt vonult ki Magyarországról, mert az "élelmes" (én inkább más szóval illetném) magyar fogyasztói társadalomnak sikerült eljuttania odáig, hogy nem tudott nyereséges lenni (bérleti díj, adó, alkalmazottak fizetése, elállások, stb)

2019. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!