Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S. Honnan tudnék gyorsan...

S. O. S. Honnan tudnék gyorsan pénzt keresni, ráadásul diákként?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy egy héten belül pénzhez kéne jutnom, de nem tudom, hogyan. Diák vagyok, és semmilyen alkalmi melót nem találtam amit majdnem 16 évesen végezhetnék. Esetleg beválhat az, hogy kutyát akarok sétáltatni? Ha kutyát akarok sétáltatni, hol találok olyat, aki vevő erre? Vagy van valami más lehetőség arra, hogy pénzhez jussak gyorsan? Bármit elmennék csinálni, két kezű munkát is végeznék akár, csak nem találok.

2019. júl. 8. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el napszámba, ott naponta fizetnek. Persze az is kérdés, hogy mennyi kell.
2019. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen alkalmi melót nem találtál?

Menj oda egy építkezésre és kérdezd meg, hogy nem kelle-e nekik másnapra egy segédmunkás - tuti felvesznek, napi bejelentéssel.


Amúgy mi az, ami miatt ennyire sürgős és mennyi kell - mert ugye az sem mindegy... Nyilván 100 ezret nem fogsz tudni megkeresni 1 nap alatt.

2019. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem 100 ezer kéne...

Elég lenne 10-20 ezer. Amúgy elutazunk a barátommal és a szüleivel külföldre, de anyáék amúgy adtak rá pénzt, csak felelőtlen voltam és elba*tam az egy harmadát másra.

(Igen, tudom, az én hibám.)

Szóval nyilvánvalóan semmi világ megváltó pénzösszegre nem gondoltam, ennyit simán össze lehet szedni egy hét alatt.

Amúgy címerezek ettől a hónaptól, csak hát azt a pénzt nem most kapom meg.

2019. júl. 8. 16:26
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha Bpn élsz,akkor esetleg takarítást is vállalhatsz pl magánházaknál,vagy vendéglátós helyeken beugrós munkát.Bár 16 évesen utóbbi nemtudom mennyire megoldható,egy próbát azért megér.
2019. júl. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapott pénzzel amúgy se szabad játszadozni.


Mondanék tippet kézműves dolgokra, amit tehetség nélkül is kivitelezni lehet, de nem biztos, hogy no name emberként egyből lenne vevőd.


Esetleg falun vagy valahol pl málna/szeder szedés jelenleg.


Egyik rendszeres vevőm/vendégem hozott 2 nagy 1m x 0,5m-es tálcával 😋


s kérdezte nem-e tudok neki pár embert szerezni még.


Hol laksz?

2019. júl. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kraft Krisztina válasza:
89%
Diákmunka,internet. Ott találsz alkalmi munkát is,azaz egy-egy napra.
2019. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha lány vagy, megoldható.
2019. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!