Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriai állásinterjúra...

Ausztriai állásinterjúra miért kérik a Meldezettelt?

Figyelt kérdés

Az önéletrajzban benne van hogy csak Magyarországon dolgoztam eddig és itt is van a lakcímem, a határtól 25 km-re.


Akkor miért kérte tőlem a HR-es az E-Cardot (nyilván ha még nem voltam kint, ilyenem sincs. Csak európai egészségbiztosítási kártyám), és a Meldezettelt?

Mi lesz,ha nem viszem be ezeket, hiszen nincs is? Nem kapom meg a munkát, mert nem kint lakok,vagy hogy megy ez?

Eddig a többi állásinterjún nem is kértek ilyen dokumentumokat...


2019. júl. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyílván ha eddig nem dolgoztál Ausztriában akkor nem tudod vinni. Nem egyértelmű?
2019. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem egyértelmű.

A munkáltatónak miért nem egyértelmű? Miért kér ilyen papírt?

2019. júl. 15. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kéne megkérdezni, nem?
2019. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kér, mert honnan a fenéből tudja hogy neked nincd ilyen? Tőlem is kérték az első melómná holott az volt az első. Ennyi. Azt vidd amid van. Ha nincs, nem tudod vinni
2019. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!