Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nálunk miért csak tehermentes...

Nálunk miért csak tehermentes saját lakással lehet normálisan megélni és mikor fog ez megváltozni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A tőkés házimacskája"


SICCC, macska. Menj dolgozni, ne itt szívd a Gyakori vérét. Ide segíteni járnak az emberek, valós kérdésekre válaszolni, nem nap mint nap ugyanazt a kérdést olvasgatni.

Komolyan, annyira le vagy akadva egy témára, hogy már kezeltetni kellene magad.


Attól, hogy itt nap mint nap siránkozol, nem lesz magasabb a bér, nem fognak felállni az emberek a fotelből és fellázadni, mivel az ország igen nagy része el van adósodva (Deviza és CSOK hitel) - így aztán szépen csendben húzzák az igát.

Szóval, ha nem tetszik, menj Nyugatra - ahogy már tegnap is írtam.

2019. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom en segédmunkas vagyok albiban de igencsak jol elek. Keresek 400-500 nettót, ebbol 120a lakás
2019. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi a jó abban az életben ahol nem tudsz normálisan félretenni, 500 nettó elég karcsú, főleg, ha több mint az 1/5-t elviszi a lakhatás. Rezsivel és étkezéssel együtt majd a fizetésed fele elmegy, mi abban a jó?
2019. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3as: magyarul a fizetésed fele megmarad. Az szerintem egy nagyon jó arány.


A tőkés házimacskája meg csak egy nyomorult nulla.

2019. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy ez mikor fog megváltozni, éppen ezért nem is érdemes várni rá. Képezd magad, hogy magasabb hozzáadott értékkel többet vihess haza/rakhass félre, vagy ha ez nem megy, akkor te menj olyan helyre, ahol jobban megfizetnek.
2019. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!