Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnek rendelni egy nike...

Szeretnek rendelni egy nike air max 270-et de nem tudom honnan kene. Tudnatok irni valami jo oldalt?

Figyelt kérdés
Nem akarok 45.000-ert rendelni ha lehet minnel olcsobban de viszont nem akarok fake-et venni. Tudnatok tanacsolni valami jo oldalt?

2019. júl. 15. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig az ilyen fillérbaszások kb. ott kötnek ki, hogy kapsz egy szar minőségű replikát féláron...nem tudom, miért akar valaki ilyen túlárazott szarokat venni, ha egyszerűen nincs rá pénze...
2019. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker.. de remélem felteszed mégegyszer ezt a kérdést...hátha leírja még valaki, hogy mire számíthatsz.
2019. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredetit vegyél! Akkor nem érhet csalódás. Ha egy eredeti 270-es 45.000ft, akkor azt eredetikent pl. 20.000ft-ért nem veszed meg, csak akkor ha kamu.
2019. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
26%
Fbon van/nak ilyen csoportok ahol Nike (lehetőleg eredetit) cipőket adnak el, ott sok 270ast láttam már 20-30K között
2019. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
facebook-on is két féle ember van. az egyik az, aki tudatosan kereskedik hamis cuccokkal, félrevezetve a vásárlót, a másik pedig a balek, aki megrendelte valahonnan, majd kézhezkapva látta, hogy ez nagyon nem eredeti, de meghirdeti, hátha talál egy másik balekot.
2019. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!