Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik utalás...

Mennyi időbe telik utalás paypalra?

Figyelt kérdés

Pénteken utaltam pénzt és a netbank szerint ma reggel 5kor ment végbe a tranzakció, de a paypalon nem jelzi, hogy megérkezett volna az összeg.

Várni kell amíg megjeleníti a paypal.

Vagy a tranzakció után már rajta kellene leni azonnal?



2019. júl. 15. 15:36
1 2
 11/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem a jelszót kell feltörni, hanem az embert... SOKKAL könnyebb. Sőt, ha 2F azonosítást használsz, akkor a hajára is kenheti a "hacker" a jelszót. És a Paypal pont támogatja a 2F azonosítást.
2019. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En informatikat vegeztem, de nem vagyok hacker.

Egy komoly hacker most jot nevetne ezen a leirason. Ha csak te tudod az elso kityad nevet, az mindentol megved!

A raktol meg az aids-tol is! :D


Amugy nem ez volt a kerdes.

2019. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A biztonsagi kerdes egy pelda volt. Barmeilyen kerdest beallithatsz amire a valaszt csak te tudod. Sok helyen akar lehet hasznalni ujjlenyomatot, van ahol kezfej azonositast, de akar arcfelismerest is. Ezek kb kijatszhatatlanok. De felesleges is neked magyarazni informatikusok gyöngye



A szutyok érettségid informatikabol meg annyit se er hogy a fenekem kitoroljem vele.

2019. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem erettsegirol beszeltem, okoska.

Milyen jogon szemelyeskedsz?

Nem is ismersz.

Nagyon magas intelligenciara vall, ha valaki eszervek hijan elkezd tamadni...


Mindenfele felismeres... Aha, meselj meg.

Bankszalmakrol volt szo, te meg mar kicsit tulleptel ezen.

Szerintem inkabb allj le az okoskodassal, mert ez mar gaz. Ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna.

2019. júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te tartod magad nagyra az informatikus végzettségeddel es meg sincs fogalmad hogyan mukodnek ezek a dolgok.


Ha valaki korultekintoen valaszt jelszot, es melle egyéb azonosítási formát, illetve nem dol be az adathalasz emaileknek SOHA,a te kedvedert megismetlem, SOHA nem torik fel se a paypaljat, se mas hasonló ewalletjaet ahol penzt tarol. Ez teny, akarmit mondasz az infos vegzettsegeddel meg az ITs haverjaiddal.

2019. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!