Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele hogy az...

Más is van úgy vele hogy az elszállt ingatlanárak miatt az élettől is elment a kedve és úgy van vele hogy már szarik mindenre úgy sincs jövője?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ennél életrevalóbb vagyok. Kifogásokkal tele a szekrény. Előrejutni azzal lehet, ha nem az akadályra figyelek, hanem a megoldást keresem. Mindig van.
2019. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Felesleges rágörcsölni mindenre. Élem az életem. Neked is ezt javaslom. Nyafogni, hibáztatni mást az nem az en műfajom. Megdolgozom mindenért amim volt és van.
2019. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
naaa, megjött macsek pffffffffffffffffffffffffff
2019. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, pont így érzek.
2019. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nagyon sokan érzik úgy.


Vagy várd meg, míg elmúlik, vagy tegyél ellene, mert utána lesz csak húzóerő, ami visz előre.


Én is így voltam annak idején, pedig nem voltak elszállva az ingatlanárak. Konkrétan elképzelhetetlen volt, hogy a szüleimtől valaha is el tudok szakadni, és saját életet kezdeni. Aztán kiderült, hogy csak elhatározás és "akarás" kérdése az egész (rágörcsölés nélkül), ez által idővel bevonzod a megoldásokat... :)

2019. júl. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak te vagy igy velr
2019. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Annyira nincsenek elszállva ahogy egyesek beállítják. Most adtam el tök átlagos 3 szobás lakást Újpipótvárosban 80 gurigáért. Monakóban egy biciklitárolót nem kapnék ennyiért, szvsz még van hova nőniük.
2019. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik embernek a kihívást, kudarcot látva elmegy a kedve, motivációját veszti, szarik mindenre.

A másik embernek extra motivációt ad, hogy még jobban dolgozzon, még keményebben spóroljon.


Mit gondolsz, melyiküknek lesz húsz év múlva saját lakása, pénze, nyaralása, gyerekeinek öröksége? És melyikük fog hónapról hónapra élni, mindenkinek tartozni, a fizetése felét lakbérre költeni?

2019. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehat nem birod elerni a havi netto 207 ezer forintos fizetest amibol jelenleg Budapesten lakast lehet venni?
2019. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!