Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyészmérnökök! Friss diplomá...

Vegyészmérnökök! Friss diplomásként mennyi idő alatt helyezkedtek el?

Figyelt kérdés
Jelenleg 1 hónapja vagyok álláskereső, és nem túl fényesek a kilátásaim, kezdek aggódni.. Sajnos ugyanazokat a köröket futom újra és újra. Minden egyes cég több év tapasztalatot vár el.. Vidéken 240 ezer nettót nem képesek megadni.. Vicc

2019. júl. 29. 17:11
 1/4 1 kiló banán válasza:
100%
Szia! 3-4 hónapig voltam munkanélküli diplomázás után. Vegyészmérnök BSc diplomám van. Több helyen is voltam interjún, mire összejött a munkahely. Tapasztaltam én is hogy sok helyen elvárják a munkatapasztalatot. Kitartást! A pályakezdő fizetés vidéken ezzel a végzettséggel 200-240 nettó között reális lehet, bár én ha minden tényleges pénzbeli juttatást beleszámolok (bónuszok, 13. havi fizu, stb), akkor olyan 300 nettó körül keresek (7 hónapja dolgozom). Üdv
2019. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én január óta keresek állást és még nem találtam. Mondjuk ez Budapest, itt sokkal nagyobb a harc egy-egy állásért, rengeteg a jelentkező. Ha jelentkezem, csomószor be se hívnak. Ha esetleg behívnak interjúra, utána közlik, hogy volt tapasztaltabb jelentkező. Nagyon nehéz, lassan már gondolkodom, hogy elmegyek vmi pénztárosnak a lidl-höz..
2019. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én vegyész vagyok, tehát nem mérnök, de rokon szakma, nekem kevesebb, mint 2 hónap kellett az elhelyezkedéshez Msc-vel, igaz én Msc mellett csináltam szakfordítóit is...
2019. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén vegyész MSc. Egyetem után évekig voltam munkanélküli. 3 év után kaptam munkát. Mindenkinek az volt a baja, hogy nincs tapasztalatom.

Most van 10 év munkatapasztalatom. Így keresek nettó 182e Ft-ot. Nettó 240-ért a popómat verném a földhöz örömömben.

2021. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!