Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti dolgoznátok szobalányként?

Ti dolgoznátok szobalányként?

Figyelt kérdés

Netto 1200 óránként, 4 csillagos szálloda.

Nem megalázó ez az állás??

22/N



2019. júl. 30. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha biztos a napi nettó 9600 forint akkor én a nyáriszünetben szívesen dolgoznék egy hónapot, hogy legyen miből buliznom augusztusban. Aztán szeptemberben irány vissza az egyetemre.

Esetleg jattot nem adnak a vendégek?

2019. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Es a közösségi helyek takarítása? Ugyanebben a hotelben, ugyan ez a pénz.
2019. júl. 31. 10:28
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Diplomákkal sem keresek ennyit, úgyhogy én is elgondolkodok rajta. Rövid távon tudnám csinálni, de szerintem fárasztó munka és nagyon kell bírnod a kosz látványát meg a szagokat, úgy gondolom, hogy párszor felfordulna a gyomrom. Megalázónak semmiképpen nem nevezném.
2019. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a közösségi helyes sem rossz, kevesen vagytok, és nem rátok esik a fókusz. 🙂 Főnökök részéről értem.

De ahogy hallottam kollégáktól, a közösségi klotyókat elég undorítóan tudják otthagyni az emberek, jóval gusztustalanabb, mint a saját szobájukban. Szóval ahhoz több gyomor kell.

Viszont sokkal kevésbé megszakadós, és kevesebb a stressz.

De pl. jatt sincs, ami azért pár 10 ezer Ft kiesés is lehet.

2019. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
84%

Dolgoznék, ha a jelenlegi órabérem 0 Ft lenne...

Nekem az lenne a megalázó, ha segélyért kéne sorba állnom.

2019. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet! Ha pénzért meg is éri, magalázó, ige, ahogy némelyik vendég és szpervisor bánik a szobalányokkal. Évekkel ezelőtt csináltam, nem Magyarországon, de soha többet!
2019. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!