Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok olyan magyar weboldal van...

Sok olyan magyar weboldal van ahol külföldi munkalehetőségeket mutatnak be. (Leginkább fiataloknak. ) Van olyan köztetek aki kipróbálta már valamelyiket és kiment dolgozni?

Figyelt kérdés
Ott van például a culturalcare.hu ahol au pair lehetsz külföldön, vagy olyan is van ami hajós munkákat ajánl. Gondolkoztam azon is, hogy külföldön kéne tanulni, de ahhoz kevés a nyelvtudásom, na meg nem érzem magam annyira okosnak bár nem csak ettől függ, de értitek. (Angolt tanultam egyébként.) Tapasztalatszerzésnek és egy nagy komfortzóna sokknak tökéletes lenne és persze a világból is többet látnék.

2019. júl. 31. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind lehúzós téma, mit gondolsz a közvetítők miből élnek, hát azokból akik rajtuk keresztül mennek dolgozni.
2019. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miutan engem folyamatosan atvertek a közvetitök(azt mondtàk egy het mulva kell kezdeni erre egy het mulva ujabb egy het lett a kezdes idöpontja, stb, azaz soha nem volt jo kezdeni, masik kimentem nem vettek fel es otthagyott a pacban nem volt masik hely ahova betenne, nem is erdekelte hogy ott fogunk e csövezni az utcan(baratnömmel mentünk), vagy hazajövünk es utiköltseg ugye engem terhel a nagy semmiert, harmadiknal kiderült hogy nem is olyan munkara keresnek hölgyeket amit meghirdettek hanem pr.stikat keresnek, igy megint jöhettünk vissza a "poroshazbol"haza -gondoltàk ha ott leszünk hatha meggondoljuk magunkat es beallunk dolgozni)szoval en elkezdtem inkabb a külföldi allasajanlatokra külföldiekhez az idegennyelvü öneletrajzom küldeni es csak a külföldi ceghez jelentkezni mindenfele magyar közvetito kihagyasa nelkül. Es több munkahellyel egyeztettem probaidot de olyan is volt hogy nem tetszett a szallodaban a kollektiva ezert a környeken minden szallodaba adtam öneletet, külföldi munkaeröközvetitökkel voltam kapcsolatban akik szallast munkahelyet is biztositottak, es kesöbb a külföldi munkaügyibe is be voltam regizve.


Nekem a magyar munkaközvetitesböl helotom volt plane hogy olyan hirdeteseket lattam hogy 800 eurot akarnak fizut adni 10-12 orazos epitöiparban mikor külföldön a sima takaritoi meloert adnak 1200-1500 eurokat a kplföldiek ergo a tulorazos szakmunkaval 2000 is meglenne a sok hülye magyar meg kimegy 12 orazni vasiparba 800 eur-ert. A külföldiek sem hülyek rohamtempoban csökkentik a magyarok bérét.

2019. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez burkolt prosti kereskedelem mint minden
2019. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
:O
2019. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval egyik ilyen oldal sem megbízható?:/
2019. aug. 1. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki külföldön akar dolgozni, mi a jó életért nézne magyar weboldalakat?!
2019. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Öhm, van olyan magyar weboldal ahol külföldi munkára közvetítenek ki.
2019. szept. 22. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Öhm...

Te olvasod a válaszokat is???

Mert volt aki igen részletesen válasolt!

Meg elég egyértelmű volt az összes válasz (csak nekem?).

2019. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Au pairben en is gondolkodtam. Csak nekem sem megy a nyelv az a baj... Vegul hogy döntöttél?
2019. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!