Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megfelelő állás egy kreatív,...

Megfelelő állás egy kreatív, energikus, színes, vidám egyéniségnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácstalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban. Hátha vannak itt olyanok akik több lehetőséget ismernek a magamfajtáknak mint én.

Magamról: 18éves leszek, jó tanuló, kitartó, céltudatos, erős egyéniségű, vezető típus vagyok. Színesség, jó kedv jellemez, de emellett nem marad el az erős vélemény, a komoly gondolkodás, empátia.

Álmom volt pszichológussá válni, viszonylag otthon, vagyok a szakmában, a hétköznapi negativitása miatt mondtam le róla. Emellett life coach, párkapcsolati tanácsadó és dietetikus is szóba jött. Ami jól megy az a vezetés, szervezés, ebben kihasználhatom a kreativitásomat is meg hogy manipulálom az időt, jól bánok vele tehát nagyon. Rendezvényszervezőt ajánlottak még, de úgy tudom arra nincs kereslet nagyon. Tudnátok segíteni esetleg? Köszönöm. :)



2019. aug. 15. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Pszichológus ne legyél.
2019. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

"Tanácstalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban."

Elsőnek ajánlanám a KARRIER kategóriát.

2019. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél villanyszerelo azok milliomosok lesznek nagyon hamar
2019. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!