Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nők, ha egy olyan értelmes...

Nők, ha egy olyan értelmes férfi, aki nem biztos, h keres nettó 200 at (tűzoltó, mentőtiszt, tanár, katona, rendőr, biológus), akkor sírva-röhögve kosarazzátok ki, akkor is ha szimpatikus?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem kosarazok ki sírva röhögve...

Előszőr ismerkedj merj oda menni és beszélni nőkkel aztán majd rájössz hogy nem így van.

Amúgy rossz kategória.

2019. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
is-is kategória, ismerkedés is, meg bér-foglalkozás is van benne. De köszi a választ. Őszinte válaszokat kérek. Nem azt, hogy jajj, nem baj, stb.
2019. aug. 16. 19:04
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén válaszoltam.

Nincs mit!

2019. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vannak ilyen nők. De ha te csak ilyeneket látsz akkor rossz körben mozogsz.
2019. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint kérdező te azt gondolod hogy egy tűzoltónak, stb nincs barátnője/felesége csak mert 200 alatt keres? Szűklátókörű lehetsz. Neked nem a pénz miatt nincs kapcsolatod. Hanem mert egy kisebbségi komplexussal küzdő, önbizalomhiányos ember vagy
2019. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Való igaz utolsó. Mondjuk úgy, hogy régiesen fogalmazva kormánytisztviselő vagyok, 184 nettóval. 5 év egyetem, és a legtöbb gyári melós ismerős, aki két szót is nehezen mond ki, 200 felett keres 3-4 műszakban. Nem lebecsülendő az ő munkájuk, mert kemény fizikai munka az. De nekem is be kell ezek szerint állnom biorobot munkába egy gyárba.
2019. aug. 16. 19:20
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

És akkor mi van?

Attól még ismerkedhetsz.

2019. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a fontos a munkával kapcsolatban, hogy legyen munkája, ne legyen munkakerülő, ne hagyjon ott minden munkát pár hónap múlva, ne legyen ügyeskedő, illegális dolgokkal foglalkozó.

Ennyi fizetés plusz az enyém, és ketten normálisan megélünk. Egyedül valóban nehéz ennyi pénzből.

2019. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Már sokadszorra írod ki ugyanazt a kérdést, mindig kicsit másképp megfogalmazva. Keress egy jobban fizető munkát vagy egy másodállást és akkor már többet fogsz keresni nettó 184-nél. Utána fel tudod majd mérni, hogy valóban a pénz miatt kosaraztak-e ki korábban.
2019. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Persze, ez csak természetes. Nettó 500 alatt nem ember.
2019. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!