Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten belül ingatlanközve...

Budapesten belül ingatlanközvetítőnek szükséges autó?

Figyelt kérdés
Összetörték az autómat és totálkáros lett, használhatatlan. Jelentkeztem több ingatlanközvetítő állásra (amikor még volt autóm). Szerintetek meg lehet oldani ezt a munkát autó nélkül is? Vagy felejtsem el? Csak nekem ez az álom meló (nyugodtan le lehet nézni miatta, nem érdekel),de nem tudok most új autót venni :(

2019. aug. 26. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nehézkes így, de megoldható hogy valakivel egyzkedsz pl. munkatárs hogy kölcsönadja, valamennyi összegért cserébe.
2019. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Lehet tömeggel is közlekedni, sok esetben gyorsabb is, mint az autó, és nem kell parkolót keresni. Kis szervezést igényel, ha címre mész, de szerintem simán megoldható.
2019. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Taxizz.
2019. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inkább BKK. De azt találtam ki, hogy adott kerületen belül csinálok majd próba köröket :)
2019. aug. 26. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mikor albérletet kerestünk, volt, hogy az ngatlanos is bkv-val érkezett.
2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég nehézkes saját közlekedési jármű nélkül ingatlanosnak lenni.

Elektromos roller esetleg?Vagy netán, robogó?


Ugyanis, egy ingatlanos a város sok-sok különböző pontján értékesít ingatlan.Lehet, egy nap 10 lakást is megmutat.

Lemegy a nap mire a második lakástól a 3-hot ér.



Mellesleg, egy ingatlanos, autóval sokkal inkább komolyan vehető,mint aki BKV-val mászkál.

2019. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A "mi" ingatlanosunk is BKV-val jött mikor kivettük a lakást. Sőt, mikor közjegyzőhöz elkísért minket és onnan ment mindenki a dolgára, azon nevettünk a párommal, hogy az ingatlanos leugrott a villamosról mikor felszállt az ellenőr. :D :D

Ha egy kerületben mozogsz, elég lehet a BKV. De ha menned kell egy nap egy Budaörs, Újpest, Kőbánya, Óbuda, vagy Józsefváros, Rákospalota, Csepel, Zugló kört, BKV-val biztosan felejtős.

2019. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A jó ingatlanosnak területe van, mert fontos a helyismeret, további szakemberek ismerete. Nem ugrál több kerületben keresztül, max két kerületben dolgozik. Ez az első számú szabály hogy legyen egy terület amin belül dolgozik.
2019. aug. 27. 03:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Obuda vagy Rakoskereszttur ahol nincs 150m-kent villamosmegallo 5'-es jaratkozi idokkel, mar onmagaban tud problemat okozni auto nelkul. Egy 2.; 3. kerulet egyutt pedig kifejezetten kaosz.
2019. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik kerület? Lakások, vagy családi házas rész? Pl VI. VII. ker autóval nehezebb, mondhatni fölösleges az autó. De ha mondjuk XVI. XVII. akkor autó nélkül felejtős.
2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!