Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes kimenni külföldre...

Érdemes kimenni külföldre élni ha idegen nekem a magyarság?

Figyelt kérdés

Nem köt ide semmi, se a család, se a barátok(már kimentek),

nincsenek itt olyan erős kapcsolataim amiktől ne tudnék megválni könnyedén. Talán az egyetlen dolog ami ideköthet hogy folyékonyan beszélek magyarul mert magyar az anyanyelvem és az állampolgárságom(tehát magyarul jobban ki tudom magam fejezni mint angolul). Nem aggódok amiatt hogy diszkriminálva lennék amiatt mert kint migráns lennék hisz Magyarországon is bőven érzek diszkriminációt csak nem a hovatartozásom miatt. Állásom is olyan amit bármikor itt tudnám hagyni. A kultúra, a környék és a tipikus magyar dolgokról semmit nem tudok. Nem igazán érzem itt otthon magam amiatt mert "ismerem hogy hogy mennek itt a dolgok" mert nem.


2019. aug. 27. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
persze
2019. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szerintem a legjobb döntés lenne. Ha nincs az a belső kötődés ehhez az országhoz, lehet jobban rátalálsz külföldön.
2019. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így túlragozni. Nem köt ide semmi. Menj. Nem szégyen.
2019. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden 10. Magyar megy. En is megyek jovore. 34 leszek. 10 ev kellett kemeny munkaval h rajojjek jobb ott mint itt
2019. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!