Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan számít valaki jómódúnak...

Honnan számít valaki jómódúnak magyar viszonylatban?

Figyelt kérdés
Pl budapesti ingatlan, jövedelem, utazás gyakorisága, mennyi pénz jut egy fore

2019. aug. 28. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ertelme a jomodusagnak.ha nincsenek.barátok ,ha az életed nem a menny fele vezet ,mert mind elveszíted ha meghallsz, viszont ha Krisztussal jarsz megmaradnak azok a jo dolgok amiket masokert tettél, a többi ugyanugy elveszik.
2019. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudod elképzelni, hogy ez mennyire relatív. Nekem ~800 nettó a fizetésem, a gyerekkori barátaim most azzal viccelődnek, hogy én milyen gazdag vagyok, én ennél csak többet akarok. Van egy fiatalkori barátom, aki most milliárdos, ő villog nekem mennyi pénze van, persze viccből. Akkor most állapítsd meg kinek mennyire jó
2019. szept. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Jómódú vagy gazdag?


Számomra gazdagnak az számít, akinek nem kell többé pénzt keresni ahhoz, hogy fenntartsa az életszínvonalát. Passzív jövedelemből vagy kamatokból él.


A jómódúnak "csak" annyi bevétele van, hogy messze az átlag fölötti életszínvonalat engedhet meg magának.

2019. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
#10 dehogynem, jómódú a többiekhez képest, nem a saját elvárásokhoz képest.
2019. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14: ja, persze, egy borsodi zsák faluban élő mélyszegényhez képest az ország 90%-a jómódú. Végül is így is definiálhatod.
2019. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
És? a borsodi falu meg bangladeshez képest kánaán. Szóval bebuktad. Hehehehh loser.
2019. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert talan az szegeny akinek sajat hitelmentes lakasa es hitelmentes elete van? 1es le lett pontozva. Mar h a p..ba ne lenne jó módú ha egy filler hitele sincs s van egy full berendezett keco a segge alatt? Ami vagyonnak szamit beforgathato tőke barmikor nyilvan nem az ukran hatarnal levo falu vajog epuletere gondolok. Egy ingatlanban van penz eladhato kiadhato stb. Nyilvan minel nagyobb frekventaltabb annal tobbet er. Szamomra meg az a jómód alatti bőven az aluli aki hitelekbol segelyekbol tartja fent az életszinvonalat. Abbol vesz kocsit meg mihaszna cuccokat.
2020. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!