Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérjek?

Mennyi fizetést kérjek?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, IT gyakornoki állásra jelentkeztem, de főállásban vennének fel szoftverfejlesztő állásra, betudok járni rendesen, ez egy kis cég, és ugye még nincs diplomám, januárban végzek, akkor kapnám meg, mégis így mennyi bért kérjek? 200 és 300 közötti NETTO mondjuk?

2019. szept. 6. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annyi reális. Ha kis cég, akkor lehet a 200-hoz közelebb.


Milyen szak? Programozó vagy csak hobbiból sajátítottad el?

2019. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoftverfejlesztő szak, egyetemi bsc, januárban lesz meg a diploma elvileg
2019. szept. 6. 11:10
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából most gyakornokként (helpdesk) kapok 200 nettot, bár ez nagy cég, lehet akkor többet is kérhetnék nem? 250 mondjuk
2019. szept. 6. 11:12
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
78%
Nem az IT szektorban vagyok, de ha gyakornokként megkapod a 200 e nettót, akkor főállásban legalább egy kicsivel kérj többet. Legalább 220 e. Hogy jó szájízzel állj munkába. De lehet a 250 e is teljesen okés, ezt viszont nem tudom, de kicsit többet azért várhatsz, mint a gyakornokid.
2019. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!