Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanár vagyok, de nem angol...

Tanár vagyok, de nem angol szakos. Váltani akarok. Sokan mondják, hogy segédmunkás. De hol szoktak ilyen állásokat hirdetni és hogy lehet oda bekerülni, ha még nem voltál segédmunkás eddig?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Tanári diplomával segédmunkás akarsz lenni?

Na, ne röhögtess, kamu kérdés.

2019. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Bármerre elindulsz a városban, meglátsz 1 épitkezést, oda mész, már fel is vesznek és nyomják is a kezedbe a lapátot meg a furikot.
2019. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Telekom cégek ügyfélszolgálaton (telefonos vagy üzlet) érdemes állást keresned. Telefonos, kábel/tányéros tv-s, internetszolgáltató cégeknél.
2019. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Felhívsz egy fejvadász céget és kérsz időpontot karrier tanácsadásra. A legtöbb helyen segítenek és elmondják milyen lehetőségeid vannak az álláspiacon a végzettségeddel. Aztán eldöntöd hogy marad a lapát vagy esetleg valami más ami jobban fizet.

Ne haragudj de tanár létedre eléggé elveszett vagy a mai világban. Így mit várjunk a gyerekektől.

2019. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Kitalálom: biosz-kémia-földrajz.
2019. szept. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Trenkwalder rendszeresen hirdet
2019. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tanítani és beszélni jól tudok, de a pénz, na az a kevés. Bárhol többet adnak. Ha nem kapunk itt 1 éven belül min 30%-os bérfejlesztést, akkor jövőre nem marad 40 alatti tanár a pályán. Még a segédmunkás is jobban fizet.
2019. szept. 7. 08:33
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Szervusz egy jó tanács saját esetemből kiindulva! Mérnök ként végeztem és egyből kellett a pénz ezért nem volt más opcióm vidéken, mint elmentem olyan építőipari céghez, ahol segédmunkás vagy ács végzettségű embereket kerestek!

Ameddig nem volt más addig ott voltam és szívtam a dolgokat, 40 óra volt a minimum, mert a munkatársaim a túlóra pótlékra mentek rá, és így 50-60(!) órákat dolgoztunk egy héten. És így is csak 180-190 nettót kaptunk(bejelentve).

Egy dolog biztos, én elmondtam a munkatársaimnak, hogy mérnök vagyok a bemutatkozásnál meg kérdezték mit végeztem. Te ne tedd, mert szét fognak szedni. Mondd azt, hogy van pl egy valami 8 általánost igénylő OKJ-d vagy max egy érettségid, de ne mondd el, hogy tanár vagy, mert akkor nem lesz jó vége. Én 2 hónapig bírtam utána már sikerült beajánlást kapni mérnöki tervezőirodákba sajnos nem a szakmámban de még mindig irodában ülve és nem alacsonyabb intelligenciájú emberekkel kell együtt lenned. 1 olyan munkatársam volt aki értelmesebb volt a többinél, vele most is beszélek, és mondta szeretne esetleg vállalkozást (építőiparit) ahova kell mérnöki tervező fusiba, akkor megkeres. 🙂

2019. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor rajta, jelentkezz trenkwalder, szerintem sikerülhet
2019. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igazatok van, én váltok tavasszal. Már ott tartunk h egy egészségügyit végzett (nem diplomás) ember pár túlórával jóval többet kap, mint egy diplomás tanár. Ha itt nem lesz országos sztrájk, akkor semmi.
2019. szept. 7. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!