Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez nem inkorrekt, hogy nem...

Ez nem inkorrekt, hogy nem árulták el, mennyi lenne a fizetés?

Figyelt kérdés
Egy cég (multi) meghirdetett egy állást két idegennyelv-tudással (sőt igazából hárommal...). Vagy háromszor interjúztattak. Már az elején érdeklődtem, nagyjából milyen bérezésre számíthatok, de azt mondták, az titok. A legeslegvégén küldték csak ki emailben ezt az információt. Jóval magasabb fizura számítottam, így most ugrott az egész, több hetes rákészülés után, mivel ez, amit kínálnak, konkrétan semmire nem lenne elég, és a képzettségemhez képest is elég nevetséges.
2019. szept. 12. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2019. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
De az.
2019. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mondasz pozíciót, nyelveket meg hogy mennyit ajánlottak? Elég jól ismerem a piac jelentős részét. Illetve mi az amivel elégedett lennél?
2019. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szemét dolog így, első interjún meg kellett volna beszélni mi az igényed. Ha nagyon távol vagytok akkor nekik is felesleges munka folytatni a köröket.


Mit vártak úgy mégis?!

2019. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És ők kérdezték a bérigényedet?

Privátban jöhetnének a részletek.

2019. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"de azt mondták, az titok"


- akkor kellett volna azt mondani nekik, hogy bocs, de rossz számot hívtak, ez nem a Kabarészínház.

2019. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
“Az titok.” Felröhögtem volna és kisétálok :D. Soha sem értettem ezt az üzletpolitikát. Munkavállalót akarnak de nem mondják meg mennyiért. Akkor én minek vegyem a fáradságot és készüljek fel az interjúra, utazzak oda? Egy tisztességes állásnál ha már a hirdetésben nem is, az első interjún illik elárulni egy nagyjából összeget.
2019. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Bocsánat, hogy nem mondtam meg, melyik cég, de külföld, úgyhogy nem releváns.

2019. szept. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!