Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden milyen munkával...

Szegeden milyen munkával lehet érettségivel nettó 200e Ft körül megkeresni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szeged én 2 keresett diplomával sem kaptam annyit, inkább visszaköltöztem 80km-re arrébb, ahol 3X annyit kapok
2019. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Erről pont tegnap írtam egy másik kérdéshez. Ma is ugyanazt tudom mondani.


Szegeden pizzériában dolgozom a konyhán. Másfél év alatt úgymond kisfőnök lettem, amit igazából kis túlzással csak annyival értem el, hogy nem drogozok munkaidő alatt, mint sok kollégám és beérek mindig időben dolgozni. (Magyarul megbízható vagyok úgy kb, de semmi extra.) Heti 5 napon 12 órázom, a nettó órabérem 1200. Igen, egy részét feketén kapom. Mostanra több mint fél éve már havi kb. nettó 300-320 ezret keresek. Érettségim + egy ide totálisan nem kapcsolódó szakmám van.


24/F

2019. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

@20:38


Jól jártál, szerencséd volt, jókor voltál jó helyen, de ez nem azt jelenti hogy akkor oda mindenkit felvesznek vagy bárhova, és másfél év múlva kisfőnök lesz, 300ezres fizetéssel...

2019. szept. 12. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező: kérteztél, a 2es válaszolt, hogy akár kisfőnök is lehetsz nettó 300ezres fietéssel ha jól dolgozol, erre már rögtön azzal jössz, hogy szerencséje volt meg jó helyen volt jókor? Mégis mit szeretnél válaszként olvasni: ha kilépsz a középiskolából akkor menj ehhez a céghez, ebbe a pozícióba dolgozni és 213420Ft nettó lesz a fizetésed? Ahhoz el kellene érned, hogy felvegyenek valahova, de ilyen hozzáállással nem fognak. Rögtön nettó 200e Ft-os fizu, ne kelljen érte megdolgozni éveken át és ne kelljen hozzá szerencse...

Az életben a legritkább esetben van olyan, hogy valamit sok munka és/vagy szerencse nélkül elér akárki...

2019. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem frissen érettségizett kispubi vagyok, ismerem a dörgést, 10-ből lehet van 1-hely ahol megbecsülik a megbízható kemény munkádat, a maradék helyen meg dörzsölik a tenyerüket meg röhögnek hogy találtak egy ilyen szorgos balekot, aki keményen tolja a melót, míg a többi lumper csak hereverézik ugyan azért a pénzért.

Kinőttem már abból a korból, hogy az első szar helyre elmenjek, ahol ajánlanak pár gombszemet fizetés gyanánt.

2019. szept. 12. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem, hogy a kérdező egy olyan munkahelyre vágyik, ahol a fizetését feketén kapja meg, drogosak a munkatársai és minden nap 12 óráznia kell. Nem azért, de ennyi munkával nálunk a gyárban jobban keresnek és legalább ők teljesen tisztán megkapják a pénzt, nem sumákolva
2019. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nahát milyen kérdés ajánlat van a kérdésed alatt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


200nettó értettségivel, ráadásul Szegeden, és még anélkül, hogy keményen kelljen dolgozni... hát ehhez mit is lehet hozzáfűzni...

2019. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor én meg kimásolnám a kérdés alól az egyik hsz-t. Totál jogos...


"200 ezer az hol elszállt bér? Ez nagyjából a minimum a tisztességes élethez ahol nem nullára jössz ki hó végén."

2019. szept. 12. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Szó sincs arról, hogy 200e elszállt bér lenne. Valóban, mindenkinek minimum ennyit kellene keresnie Magyarországon.

De ha felébredsz, akkor rájössz, hogy éretsségivel, Szegeden, kemény munka nélkül, csak úgy tengve-lengve soha nem fogsz 200e nettót keresni.

2019. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondok nektek valamit.

6 év egyetemmel, zongoraművészként keresek 134000 nettót egy állami intézményben tanárként. Budapesten.

Az utolsó pizzafutár jobban járt, akár érettségi nélkül is.

Érettségivel lehet jobban jártam volna, a mekiben.

2019. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!