Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti felvennétek egy 49 éves...

Ti felvennétek egy 49 éves volt budapesti felső vezetőt egy vidéki középvezetői állásba?

Figyelt kérdés
A kérdésre, hogy miért választana egy rosszabbul fizető, kevésbé megbecsült pozíciót az, hogy a párja most doktorált és abban a városban kapott munkát, illetve unokája is született, és vele is szeretne lenni és ez a munka kevésbé megterhelő, mint a régi.
2019. szept. 13. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Ha amúgy alkalmasnak látom a feladatra és interjún nem az jön le, hogy csak addig akár itt dolgozni, amíg talál valami jobbat.
2019. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy pénz már van, csak szabadidő sincs. És olyan munkát akar, ahol többet lehet a családjával/párjával.
2019. szept. 13. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a legjobb. Már nem a pénzt hajtja, ugyanakkor tapasztalt, bőven megfelel a pozícióra.


Nem is értem mi hátránya lenne?

2019. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy egy 49 éves, aki parancsokat osztogatott nehezebben viselné, hogy már csak középvezető. Elméletben mondhatja azt, hogy őt már nem a pénz érdekli, és a magánéletére koncentrálna inkább, és lehet, hogy akkor komolyan is gondolja, de azért nagy lehet neki a "sokk", főleg ha mellette még el is költözött.
2019. szept. 13. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen.


De te úgysem fogod, így keress egy frissdiplomást, aki majd olyan fizuajánlatot fog mondani, hogy leszakad a pofád.

2019. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán. Mondjuk olyan helyre nem biztos, hogy elmennék, ahol olyan ember lenne fölöttem, aki nem tudja leírni a felsővezető szót helyesen.
2019. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman felvennem
2019. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Korábbi felsővezetőt láttam már sima technikusi csoportvezetői pozícióban, unokák miatt inkább otthon akart lenni, azóta 8-16ig dolgozik, jól érzi magát és eszébe nem jut feljebb lépni.


Szóval felvenném

2019. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes felvenni. Volt már ennél nagyobb váltás is, egy igazgatói poziból, átment az illető egy sima csomag rakodónak. :) Komoly. Megunta a felső vezetési dolgokat és jól meg is van a kis egyszerű munkájával.
2019. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!