Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem írnak vissza Munka...

Miért nem írnak vissza Munka ügyben?

Figyelt kérdés

Üdv! A hr rent rol lenne szó.

Mindig hirdetik magukat hogy mennyi munka van mennyi lehetőség és legtöbbnel a fizu sem rossz. Már bekuldtem náluk emailba több munkára is önéletrajzot de semmi. (Baranyai megyei vagyok, és főként gyártósori munkára)

Elhiszem hogy sok a mailjuk de könyörgöm az elsőt már 1,5 hónapja küldtem. Azóta meg legalább 6-ot több helyre is. Pl boly,vagy Pécsen 3-hoz is.



2019. szept. 15. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha ugyanilyen írásképpel küldted be, akkor érthető, hogy nem írnak vissza.
2019. szept. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hétfőn hívd fel őket. Tapasztalatom szerint azokat veszik előre akik élő szóban is kommunikálnak.
2019. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Talan mert nem vagy megfelelő jelölt
2019. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Normálisan küldtem be. Nem vagyok egy tahó!

Egy teljesen normális önéletrajzot küldtem be, ami mindent tartalmaz. Mást nem!

Nem megfelelő? Miért is? Van szakmám is, de ha nem lenne akkor is oda van a legtöbb ilyesmi melóhoz írva hogy semmit sem igényel csak jó látás, kézügyesség, ilyesmik.

2019. szept. 15. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyesen add le, ha munkaközvetítőről van szó. (Akik felvesznek embereket, de gyárba közvetítenek, pl.)
2019. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!