Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó pénz lenne heti 3x 6 órára...

Jó pénz lenne heti 3x 6 órára havi 55. 000 nettó?

Figyelt kérdés

Aki csak heti 3 napot melózik egy helyen (tehát nem 5 napos) és akkor is csak 6 órás (és nem full 8 órás) ráadásul egy halál laza irodai meló-akkor ezért nem teljesen jó pénz a havi nettó 55.000?



Most ne azt firtassuk mire elég az 55 a megélhetés terén. Semmire. A hideg vízre.

De ezért a semmi melóért nem reáélis ez a pénz? Mert aki így dolgozik ismerősöm állandóan pattog hogy ennyi pénz hát mi ez....

Szerintem meg ennyi pénz ezért a semmiért pont jó.

De persze semmi se kötelezi őt hogy itt melózzon, el is mehet (de nem megy)


2019. szept. 16. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Számoljunk a példa kedvéért a mai hónappal 4 x 3 nap meg mondjuk +1 az egyik darab hétből.


Ez 13 munkanap szorozva 6-tal az 78. 55ezer Ft / 78 óra.

Ez biza 705Ft-os órabér.


Ez 8 órával számolva ~ 118.440Ft ami hát elég gyenge muzsika fizetés. Még a szakmunkás minimálbért sem éri el. Szóval ez nem jó, inkább gyengének mondanám.

2019. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha órabérre kiszámolod, kevesebb mint egy diákmunkás órabére. Átlag 4 héttel számolva kb. 764 Ft nettó/óra.
2019. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Havi 12 nappal számolva pont br. 1150-es bérre jön ki.


Több, mint a minimálbér, de szerintem nem jó pénz. Nekem nem lenne jó, elég.

2019. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Még a szakmunkás minimálbért sem éri el. Szóval ez nem jó, inkább gyengének mondanám.“


Ami meg külön marha érdekes mert szaktudást igénylő munka szóval a szakm minbért oda kell(ene) adni.De papíron kisegítőként fut az illető így nem adják oda.

2019. szept. 16. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hogy panaszkodnék az ismerősöd helyében, de ennyiért a kisujjamat nem mozdítanám.
2019. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"de ennyiért a kisujjamat nem mozdítanám."



Semmi gond, akkor már másnap nem kell menni. Nyugodj meg lesz ember a helyedre ennyiért is.

Azt hiszed megsakkolod a főnököt és az inkább emel csak dolgozz? Dehogy. KIvág és vesz fel mást.

2019. szept. 16. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez az ostoba troll, már megint eteti az embereket.


Valszeg, törölteti a válaszom, mert zavarja az igazság.

2019. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem mit pattog ez egy alommelo
2019. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló szitura, havi 15 napra, 6 órába nekem most nettó 1250-es órabérre sem feltétlen kapkodnak az emberek.


Állítólag találnak jobbat is. Ugyanakkor van aki meg örül neki. ( Ami igaz is lehet, mert a másik telephelyen 8 órában én is adnék nettó 1650-et 8 órában, miközben a szemben lévő kínai meg nettó 750-el hirdet egyfolytában munkaerő felvételt, akkora emiatt a fluktuációja).

2019. szept. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

"Semmi gond, akkor már másnap nem kell menni. Nyugodj meg lesz ember a helyedre ennyiért is."


Nem kerülne erre sor, mert egy napot sem dolgoznék, mint írtam. Ember. Én két nap (16 óra) munkával keresek ennyit.

2019. szept. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!