Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keszthelyen vendéglátáson...

Keszthelyen vendéglátáson kívül milyen területen lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Komolyabb végzettség nélküli embereknek megfelelő lehetőségek érdekelnének. Érettségi és átlagon felüli angol, amivel rendelkezem csupán, de mint mondtam, hoteleket, szállodákat szeretném elkerülni ha egy mód van rá. Esetleg az is érdekes lehet, hogy milyen vállalkozást találnátok működőképesnek a környéken, ami - nagyon fontos - max 10 millió forintból kihozható, beindítható, és egy albérlet fenntartható belőle, plusz a megélhetésem.

Ha munkát találok, akkor a pénzt inkább lakásvásárlásra fordítom, hitelhez önerőnek.



2019. szept. 19. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Segedmunka
2019. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy idegenforgalmáról híres helyen pont a fő munkaadó szektort akarod elkerülni - ez nekem egy kicsit olyan széllel szemben... :D

Elárulnád, hogy miért? Pl. egy recepciós állásnál pont, hogy tudnád hasznosítani az angolt.


Azon kívül eladóként tudnál még dolgozni:

[link]

2019. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keszthelyen rohadt sok különböző, kisebb-nagyobb múzeum van. Ez nagyon megmaradt a városból, amikor ott jártam. Menj el az egyikbe dolgozni.
2019. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert, mert tizenX eve recepcios vagyok, es eleg volt :)
2019. szept. 19. 23:11
 5/5 anonim válasza:
Kisebb vállalkozásoknál, esetleg állami intézményeknél (pl. Iskolák, kórház stb.) szerintem találhatsz olyan (főleg irodai, adminisztratív jellegű) munkakört,amihez nem kell végzettség.
2020. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!